Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó tanács, munkahelyi piszkáló...

Jó tanács, munkahelyi piszkálódásra?

Figyelt kérdés
Van egy új kolléganőnk 40 év körüli aki mióta megérkezett rám van szállva. Első héten ordítozott, azóta is kötözködik, azt nézi hogy mibe tudjon beleszólni lejárat a hátam mögött stb. Mások előtt is megalázott már párszor. Egyszerűen nem tudom mi a baja velem mert én barátságos vagyok, kedves, problémamegoldó, mondjuk csendes is és a legfiatalabb, lehet hogy ez b@cca a csőrét. De akkor is ugyan olyan szinten vagyok mint ő nem tudom mért érzi magát fölöttem.Az én munkámmal van elfoglalva számon kér... közbe meg mondja hogy neki jajj mennyi munkája van örülne hogy ha annyi lenne neki mint nekem, holott azt se tudja tulajdonképpen, hogy én mit csinálok. Ha meg mondanám nem érdekli nem ér ő rá ilyenekre. Velem foglalkozni, meg bagózni félóránként arra van idő persze. Ilyen lenni soha nem tudnék mint ő és nem is akarok, teljesen tanácstalan vagyok a helyzettel szemben.
2015. márc. 4. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
jelezd a felettesednek!
2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép lett volna, ha az évek során bármelyik új kollégám megtalált volna!

Én biztos leordítanám, a fejét, hogy amikor még "a cigarettája ott füstöl a kapu előtt", vegyen vissza magából!


Persze vannak ilyen figurák, ha látja rajtad, hogy félsz tőle, akkor nem fog békén hagyni soha!

Mellesleg ha beszélgetni akar, akkor rázd le valami indokkal, akkor nem lesz alkalma beszólogatni.

2015. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja még annyit kifelejtettem, hogy egyébként nagyon szeretem a munkámat és csak amiatt nem szeretném otthagyni, mert idejött egy ilyen... a főnök pedig sajnos pont az a fajta aki az ilyenekből leginkább kimarad oldjuk meg egymás között.. köszike valószínű, hogy egy ilyennel jutnék is valamire aki lenéz azért mert fiatal vagyok ő meg a mindent tudó.
2015. márc. 4. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Még valami:

1. Ő ment oda hozzátok, legyen szerényebb, és ő alkalmazkodjon. Hiába idősebb, ne hagyd, hogy a fejedre nőjön!

2. Semmi köze a munkádhoz! Ha őt más munkára vették fel mint téged, akkor meg pláne! Mi lenne, ha a kukásautó sofőrjének beszólnának a rakodók, hogy ő egész nap csak ott ücsörög a kormány mögött, miközben ők pakolják a kukákat, ráadásul a fizetése is magasabb!? :D

2015. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze és osszátok ki a nőt egyrészt, msárészt meg te is állj a sarkadra, ha a főnök nem szól bele, én nagyon rondán kiosztanám.
2015. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most komolyan mindenféle sértés nélkül, csak úgy általánosságban, miért nem bírnak a nők megférni egymás mellett? Férfiaknál ilyet nem tapasztalok.
2015. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert némelyik különbnek érzi magát vagy felsőbbrendűnek. Csak tudnám, hogy miért? :D Meg irigyek egymásra féltékenyek de, csak azokra akikre van miért. Remélem megpukkadnak egyszer az ilyen szánalmas egyedek a saját hülyeségükbe. :P
2015. máj. 14. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!