Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rúgtak már ki a munkahelyedről?

Rúgtak már ki a munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal?
2015. márc. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel egy egész hónapig nem mentem be.
2015. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

küldtek már el, de nevetséges indokokkal. Középiskolában tanítottam és az igazgató minden évben mindenkiről készített egy értékelőlapot a munkavégzésével, kompetenciáival, stb. kapcsolatban. Előző években max. pontot kaptam sok helyen, de a harmadik év végén, ugyanazokra a pontokra egyest adott. Akinek egy egyest is adott, őt már bármikor elküldhette. Ilyen indokkal akart megválni tőlem. Határozott idejű szerződésem volt, ami még a következő tanévre is szólt.

Elmentem munkajogász ismerősömhöz, aki felvilágosított, hogy ez az értékelés nem helytálló, egy év alatt pl. nem romolhat senkinek sem. pl. az informatikai képessége maximálisról a minimálisra. Ráadásul szerződésmódosításoknál se volt valami rendben. Illetve egyik tanár tartós táppénzre ment, többen is helyettesítettük az óráit, de az ezután járó pénzt mind az igazgatóhelyettes kapta, mondván, ő lett kinevezve helyettes osztályfőnöknek.

Többen is pert indítottak az igazgató ellen, mindenki megnyerte. Még a portás is, akit szintén nem a jogilag meghatározott módon próbált elküldeni.

Én a per megnyerése után felmondtam, anyagi kártérítést kaptam cserébe.

2015. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer. Nyári munkán voltam fiatal koromban, pakolás volt a feladat. Sokan voltunk, egész nap pakoltunk és a felettes mondta mit hova pakoljunk. Na a felettes totál elrontotta, kb. minden rossz helyre került és ő ránk fogta, hogy mi rontottuk el, a főnök meg a felettesnek hitt, de nem érdekelt, nem is erőltettem az igazam, a fizetést megkaptam és mentem máshova diákmelózni.
2015. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mert elküldtem a főnököt és a vezető társaságot a jó k*r*a anyjukba.


Szimplán elegem lett a 19napos folyamatos 19 órázásból pihenő nélkül. Majd mikor megkaptam a fizetésemet egy nevetsége összeg volt rajta és a túlóráim sem voltak rajta feltüntetve... mintha bent se lettem volna!

2015. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen a BKV Zrt től és nem a szakmai tudásommal volt a bajuk hanem a magánélemmel voltak elfoglalva folyamatosan.. Lásd határozott idejű munkaszerződés járművezetői beosztásban.

De már nem bántam meg hogy el küldtek ez volt 2009 ben ben .

Azóta sok szakmát iskolát szereztem, és újra vissza kerültem egy közlekedési társasághoz ahol elfogadnak olyannak amilyen vagyok . :) És nem változtam semmit most is olyan vagyok 28 évesen mint egykor 20 évesen amikor kezdtem . :)


A többi munkahelyeimről ahonnan elküldtek azt nem bántam meg és jogos volt nagy volt a pofám és amúgy meg a fizetés is sz@r volt.


A BKV egy lelkibánat volt de már nem érdekel mert meg tanított arra az élet hogy mindig azt csinálom jól amit éppen csinálok. Vagányabb és sokkal nagyobb pofájú gyerek lettem mint aki egykor voltam . :D :)

2015. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Futarcegtol, letszamleepites okan. Valojaban a vezeto hagyta elmenni a nagy megrendeloket a konkurenciahoz, mert azt hitte, hogy egy patinas multu ceg elen ezt megteheti. 4 ember lett allaskereso a szakertelme miatt. A szep az volt benne, hogy csak az utan kozolte, hogy munkaido utan elvitette velem az egyik kocsit szervizbe. Kisstilu.
2015. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!