Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rúgtak már ki korábbi munkahel...

Rúgtak már ki korábbi munkahelyedről? Ha igen, milyen indokkal?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 13:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert nem tudtam elvégezni a munkát. Nagyon nagy kreativitást igénylő munkakörben dolgoztam, és depressziós lettem. Hónapokig szenvedtem, a főnököm türelmes volt, de egyszerűen képtelen voltam az elvárt színvonalon teljesíteni. Így végül elküldött, én meg kerestem egy mechanikusabb munkát magamnak - sajna lényegesen kevesebb pénzért, de persze ez érthető.
2012. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
77%
Igen. Azért rúgtak ki, mert nekem volt igazam és nem a főnöknek. Megmertem mondani a korrektet. A lényege ez, nem akarok belemenni.
2012. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Velem is megtörtént az, amit a 2. válaszoló írt, két esetben is; még a próbaidő alatt mindkét alkalommal. De nem bánkódtam, mert ahol ilyen alakok a főnökök, ott jobb is nem dolgozni.
2012. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Első mit csináltál,hogy nem ment?Nem volt betanulási idő?
2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen volt és olyan ember kapta az állást akinek másodállásnak kellett nekem meg főállás volt. Persze ha munkába állás előtt nem telefonálok a kollégámnak akkor simán megyek melózni mert nem szóltak hogy nem kell mennem. Kissé bunkók voltak.
2012. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

A volt főnököm 8 méter távolságból a szájára vette az édesanyánkat. Utána futottam, és szájba vágtam.


25f

2012. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Kieső helyen volt a meló, délutánosból nem tudtam volna hazamenni. Nem is ismertem még a buszokat sem a bejárást stb, új vagyok a településen. Simán meg tudták volna oldani, hogy legalább az első fizetésig ne én szívjak aki a legtávolabb lakik és addig de-be járjak...

Hosszú történet, de akkor indult be a du-s műszak 1 hétre rá mikor kezdtem. A munkát jól végeztem nem maradtam el a többiektől és a kollegáim szerint hamarabb is megtanultam a munkafeladatokat, mint a többiek. Nem is hibáztam stb. Pedig első fizum után vettem volna elektromos bringát simán megoldódott volna minden. Jah meg még meg is hazudtolt egy segg nő aki akkor ment nyugdíjba a főnök előtt, h mert én ezt és ezt mondtam amikor olyanról szó sem esett!!! Szemét banda az egész! Remélem a nővel soha többet nem találkozom, mert megrugdosom az fix!

24/N

2012. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
igen mert, nem volt gazdaságos, pont karácsony előtt, jujj de sok pénzt kaptam akkor (végkielégítés, túlóra szabadság megváltás), még mindig könnybe lábad a szemem ha rá gondolok
2012. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Én most akarok elmenni a munkahelyemről. Hogy miért??? Ti még nem láttatok annyi rosszindulatú, gátlástalan, bunkó és rafinált embert 100m2, mint én 6 év alatt. Ebbe beleuntam.


A kérdésedre válaszolva, az első munkahelyemen 2 hét alatt kirúgtak, mert nem voltam képes átlátni a cégcsoport működését....

2012. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Én homoszexuális vagyok, egyértelműen hallottam hogy az üzemvezető a bagószünetében azt mondja hogy "Jó lenne attól a b u z i t ó l megszabadulni", majd másnap felhívott az irodába, kinyomtatta a felmondásom, és indoklásnak beírta hogy "Összeférhetetlenség és alkalmatlanság". Semmi kézzelfogható nincs számomra egyik kifejezésben sem, minden áru nagyon is jó minőségű volt még a leghúzósabb időszakban is. De az tény hogy egy undorító homofób volt a felettesem.
2020. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!