Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valószínűleg kamu volt az...

Valószínűleg kamu volt az álláshirdetés? Vagy még mi magyarázza ezt?

Figyelt kérdés

Újságban olvastam az álláslehetőségről, diákok számára. Úgy volt írva, hogy elvárás a 2-3 nap vállalása. Mivel nem írták oda, hogy munkanap, így gondoltam rákérdezek. E-mailban jelentkeztem rá, hogyha a szombat vagy a vasárnap is számít, akkor én vállalnám, mert nekem a munkanapok közül csak a hétfő szabad. Küldtem fényképes önéletrajzot is.

Erre a válasz: "szia, sajna nem"

Ez így most komoly? Először is, én nem tegeződtem a levélben, másodszor: csupa kisbetűvel?! és három szavas választ írnak!?

Na meg: "sajna"

Ez most komoly?



2015. márc. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A céget kéne felhívni, ahová a diák melóst keresik.Vagy a diákmunka céget.
2015. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég paraszt dolog ilyen stílusban válaszolni, de a legtöbb helyen nem is válaszolnak, mivel ömlesztve érkezik be több száz email.
2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kamu. Iskolaszövetkezeteknél jellemzően nem az értelmiségi réteg dolgozik.
2015. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy ennyi választ kaptál, mégha ilyen ócskát is. Teljes munkaidős meló keresésénél még annyit se jeleznek vissza, hogy dögölj meg.
2015. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem hiszem hogy kamu volt, ilyen diákos irodákba sokszor diákok vannak, vagy ha nem diák de fiatal korosztály, simán visszaírnak így...
2015. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!