Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ilyen sok kamu...

Miért van ilyen sok kamu álláshirdetés?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ezt a kérdést minden héten fel fogod tenni?
2014. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én még nem kérdeztem.

Én óvónőként végeztem öt év gyakorlatom van, és soha sehonnét nem kapok visszajelzést.

2014. febr. 11. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
a jobline és a proffesion régen jók voltak, most már beengednek kamu állásokat is
2014. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező: egyébként állami fenntartású intézményekbe pályázol?
2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem már önkormányzatihoz, de ott az ismerősöket veszik fel, és jelentkeztem már magán óvodákba. Pl. ilyenbe:

[link]

Angol felsőfokúm van. Kint dolgoztam fél éve Angliában.

2014. febr. 11. 13:37
 7/10 anonim válasza:
69%
A manpower is csaló.
2014. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Dolgoztam egy olyan cégnél, ahol a két nap alatt egyszer sem jött be a főnök, hogy aláírja a szerződésemet. Harmadik napon ott hagytam őket, mert kamu munka volt!

Pedig normális , céges e-mailük volt.

2014. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csomó cég így reklámozza magát...

Felad pár jól hangzó álláshirdetést akár újságokba, akár neten, és így "jelen van".

Talán olcsóbb is álláshirdetést feladni, mint reklámhelyet venni, esetenként még ingyenes is! És míg a reklámot nem nagyon nézik az emberek, az álláshirdetéseket direkt keresik, és betűről betűre végigolvassák...


Mondjuk nálam nem érnek célt ilyen reklámokkal. Mert ha bedőlök, jelentkezek, és nem válaszolnak, akkor utána nem vásárlom meg a termékeiket, még ha előtte meg is tettem.. és ahol csak lehet, negatívan beszélek az adott cégről...

2014. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok ember van aki unatkozik és unalmában kamu emailcímekkel írogat ilyen hirdetéseket. (Ezt egy másik ilyen kérdésnél olvastam a kommentek alatt) Azt írták, van aki még arra használja fel, hogy megnézegesse kinek milyen önéletrajza van és abból merít ötletet a sajátjához. Szánalom. Ezért nem kell elküldeni minden himi-humi anonim hirdetésre az önéletrajzot. Sőt... a legtöbb hirdető oldalt ebből a szempontból alapból meg se kellene nyitni.
2014. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!