Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan van bűntudatom?

Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki egy párszor már megmasszírozta a hátam. Nagyon szeretem a masszázst, de a barátom csak unszolásra szokta, és elég ímmel-ámmal. Nem akartam, hogy egy idegen masszírozzon meg, de így alakult, és hogy őszinte legyek, piszkosul jól csinálta.

Szóval most bűntudatom van, hogy ha esetleg úgy adódik, hagyom/hagytam/hagynám. És bevallom, az is eszembe szokott jutni, hogy milyen jól esne, ha megint megmasszírozna.

Persze ez a kolléga csak kolléga, és soha nem is lesz több!


2015. márc. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor végülis mit akarsz? Masszázst, vagy szexet? Ha masszázst akarsz, menj el egy masszázs szalonba, ha szexet, akkor meg ne beszélj félre.
2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi rossz, de azért személyes. Elképzelhető, hogy rossz útra tereled a másik felet és azt hiszi többet akarsz, akkor meg jönnek a bonyodalmak. Ezt a masszázst én hanyagolnám vele, keress fel egy masszőrt vagy szólj a barátodnak, hogy jól esne, ha rendesen állna ehhez.
2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok szexet!! Azért írtam az utolsó mondatot, hogy ne értsétek félre.
2015. márc. 28. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Önmagában szerintem semmi baj nincs a dologgal. A masszőr is ezt csinálja, idegenként kitűnő masszázsban részesít.

De lehet, hogy nem mindenki gondolja így. Ha féltékeny fajta a barátod, vagy nem üt meg egy adott szintet a bizalom, akkor nem biztos, hogy bevállalnám.

Ha kell, lehet, hogy esetleg elfogadhatóbbá tudnád tenni, ha a kollégád valami kisebb (nem szexuális) honorálás fejében tenné, ahogy a masszőrnél is fizetsz - persze nem tudom, mennyit ér a masszázsa. Illetve a kolléga felé is mindenképp legyen tiszta a kommunikáció.

2015. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj masszőrhöz...
2015. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!