Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van bűntudatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, de már kislánykoromban is sokkal több információval rendelkeztem mint a kortársaim, az önkielégítést is 7-8 éves korom óta csinálom. Gondolkodásom elég szabados, más téren is nagyon szabad vagyok, nem bírom a korlátokat, szabályokat. Viszont a következő dolgot, amit leírok, komolyan gondolom, ezért normális válaszokat kérek.

Nyilván ebben a korban mindenki hajlamosabb elveszteni a fejét, "hormonok" stb. Egyfolytában ezen jár az agyam. Szeretnék egy normális, hosszútávú kapcsolatot, szeretnék szerelmes lenni, de még nem találtam meg a megfelelő embert, úgyhogy várok. Nyilván ha lenne egy kapcsolatom, akkor semmi gond nem lenne, de így, hogy nincs, így a "futó kalandokra" szorulok. olyan vagyok ezen a téren, mint egy fiú/férfi. A neveltetésemből adódóan nem verték belém, hogy a lányoknak szendén, szűziesen kell viselkedniük, tartóztatni kell magukat. Mint a legtöbb korombeli, járok bulizni rendesen. És részegen előjön belőlem ez, mindig kell hogy legyen valaki, akivel kavarok, nem akarok mást, vagy folytatni, szóval igen, kihasználnak, de tulajdonképpen én is őket, mert tudom mire megy ki az egész, stb. Eddig kb. 5-6 pasival kavartam úgy, hogy vagy kézzel csináltuk egymásnak, vagy orálisan, vagy is-is, de szex nem volt, és eddig csak egyszer szexeltem, azt is kb. én akartam. ezeket szörnyen megbántam, és próbáltam megváltozni, huzamosabb ideig semmit sem csináltam, aztán megint megtörtem. ezeket 'csak' az éjszakában művelem, és a "normál" életben semmilyen viszonyt nem tartok fent, nem szórakozom mások pasijával, nem hazudozom, stb., pasikkal nem is tudok alkohol nélkül buján viselkedni, mert ha igazán tetszik valaki, akkor nem merek kezdeményezni, stb. És az igazat megvallva ezek a pasik, akikkel kavartam, nem tudtak orgazmust okozni, viszont önkielégítéssel kb. minden nap elérem magamnak. Nagyon szeretnék szerelmes lenni, és ezen a téren imádok örömet okozni, kényeztetni valakit, csak mert jó neki, és szeretném ezt egy emberrel tenni. De nem tudom megállni, hogy ha "helyzet" van, ne smároljak csak úgy valakivel, vagy akár valami többet is. És ha lenne egy kapcsolatom, nyilván nem igényelném ezeket a különböző bulikon, ez csak afféle pótlék.

16L


2014. aug. 4. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
fiatalság bolondság
2014. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Megértem 16/F
2014. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Menekülsz saját magad elől, ezért piálsz, és a pia következménye pedig a valós éned felszínre törése. Kezeltesd magad egy pszichoterapeutával. Ez nincs rendjén, ordas leszel 20 éves korodra.
2014. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én miért nem találok ilyen lányt??? :D 18/F
2014. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
ribi ribi ribizli
2014. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem igazán bűntudatnak nevezném. Legalább átlátod a cselekedeteidet és azoknak okát.


Igazából nincs veled az ég egy világon semmi gond, csak gyenge az akaraterőd. A partner keresésre pedig ne görcsölj rá. Gátakat állítasz magadnak, ezért nem tudsz jól kezdeményezni. Szerencséd, hogy nem is kell nagy általánosságban nektek lányoknak kezdeményezni. Annyit kell tenned/tennetek, hogy egyértelmű jeleket közvetítsetek a szimpatikus fiúknak.


Amúgy elhiszed nekem, hogy a sok bulizás pótlékból helyettesítés lesz? Hosszútávú helyettesítés, egészen addig, amíg az nem lesz az eredeti opció. Fogd vissza magad, mert nem csak a pia és a drogok válhatnak kénszeresen az életünk részévé.

2014. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy kicsit jogos hogy bűntudatod van !
2014. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

saját magadnak okozod. olyan nincs, hogy iszol és nem tudod megállni. iszok, boldog vagyok kívánok valakit, de megállom hogy ne ugorjak neki.:) ez nem így működik. ezt csak te irányíthatod. ahhoz, hogy normális kapcsolatod legyen, ahhoz egyrész érettebb gondolkodás kell, másrészt megtanulni bízni magadban, hogy igenis józanul is kellesz valakinek és szerethető vagy. Ja és persze a párodnak is tudni kellene bízni benned...ha elengedne szórakozni biztos legyen benne, hogy nem csalod meg. Ezek mind alapfeltételei annak az életnek amit te szeretnél. És ha tényleg szeretnéd, akkor felhagysz ezzel a ne haragudj meg amit most írok : "szűzku...rv@" életmóddal. :)

Csak magadban kell bíznod...más ezen hiába ír akármit, de nem tud változtatni.

21/N

2014. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
merre is laksz? :D
2014. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat. nos megpróbálok változtatni az énképemen, mivel tény hogy magabiztos vagyok, de elég erős bennem az a kép, hogy másért nem vagyok talán szerethető, stb. illetve igaz és nagyon is tudom, hogy gyenge az akaraterőm, mindent feladok, és türelmetlen vagyok, nem lehet engem szabályok és korlátok közé szorítani, így ugyanúgy vannak problémáim pl. az iskolával, tanulással, akármivel.. úgyhogy tényleg megváltozok. és ha tegyük fel nem halogatom tovább a dolgokat, nem alszom egész nap, hanem elmegyek úszni vagy futni, és kicsit helyrerázom az életem, kisebb szabályokat felállítva, akkor ha sikerélményem lesz ezekből, talán könnyebb lesz megállni a dolgokat részegen vagy talán szimplán azt hogy ne igyak annyit.
2014. aug. 4. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!