Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van bűntudatom a csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van bűntudatom a csók miatt? Annyira nem így akartam

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiért régóta odavagyok. Először csak a külseje vonzott, hogy stílusos, jól néz ki, izmos, gyönyörűek a szemei és a mosolya. Utána megismerkedtünk és kiderült, hogy nem az "üresfejű szépfiú" kategória, hanem vicces, intelligens és udvarias is. A lányok szeretik, de nem az a megcsalós típus és volt barátnője, mikor jóban lettünk.

A lány ősszel kiment Sydneybe tanulni és megbeszélték, hogy együtt maradnak, ameddig úgy érzik, hogy működik a távkapcsolat. És én nagyon jóban lettem a sráccal, tényleg, folyton együtt lógtunk. Tegnap volt a 17. születésnapom és tök rossz kedvem volt egész nap, erre reggel 10-kor mondta, hogy szedjem össze a cuccaimat, elvisz valahová. Azt hittem, hogy elvisz sütizni, vagy valami, de nem. Elvitt oda, ahol először beszélgettünk (mondjuk akkor este 11-től hajnal 5-ig, szóval tartalmas dumálás volt) és jóban lettünk kicsivel kevesebb, mint 1 éve. És elkezdtünk beszélgetni, hogy mennyi minden változott azóta, mit gondoltunk egymásról először és megcsókolt. Tök hirtelen, minden előjel nélkül, én pedig azt sem tudtam, hogy mit csináljak.

Utána folytattuk a kocsijában, aztán nála a vacsora után és igazából csak az tartott vissza a továbbiaktól, hogy éppen megvan. De amúgy simán lefeküdtem volna vele és nem hiszem el, hogy ilyen könnyen odaadtam volna magam neki, mikor barátnője van!

És ezt ma mondtam neki, de azt mondja, hogy az már nem is kapcsolat, alig beszélnek és a barátnőjét sem úgy ismeri, hogy ő hónapokig türtőztetné magát, amikor folyton hajt rá valaki. Meg emiatt most olyan fura vele lenni, vagyis ma nagyon kellemetlen volt és nem tudom, hogy mit csináljak.


2015. márc. 26. 19:04
 1/6 anonim válasza:
9:11
2015. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MNK.
2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj. Vagyis csinálj úgy, mint ha semmi nem történt volna. Legyetek jóban.

Ha rákérdez, vagy megint akar valamit, mondd meg, hogy amíg nem szingli, addig nem.

2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tisztázd le vele, hogy most akkor mi is van. Mármint köztetek is, meg a barátnőjével is. Én max. így jönnék össze vele, bár őszintén szólva akár Sidney-be van a barátnője, akár máshol, elég gerinctelen dolog a háta mögött ilyet csinálni, én a helyedbe nem hagytam volna a csókot, tuti mondtam volna neki, hogy amíg barátnője van, addig engem ne csókoljon meg..

Ami azt illeti, én a szexet sem sietném el, egyrészt a barátnője miatt is, meg alapból. Elhiszem, hogy fel vagy lángolva és boldog vagy, ha vele lehetsz és úgy érzed Ő a tökéletes, de hidd el, akkor sem fog ez változni, ha mondjuk 2 hét, vagy esetleg 1 hónap után fogtok lefeküdni egymással. Sőt, addig még jobban megismeritek egymást. Tudom, erre legyintesz, hisz azt gondolod, már jól ismered, de hidd el, hogy párkapcsolatban egészen más oldalát fogod megismerni, mint amit eddig. Ez tök jó dolog amúgy, csak pont ezért ne siessétek el szerintem. :)


22N

2015. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod, de vigyázz, ne veszítsd el a fejed!

Az a lényeg, hogy mindig el tudj magadnak számolni a tetteiddel és emelt fejjel nézz a tükörbe!

Hasonló helyzetben én közöltem vele, hogy amíg van barátnője, addig sajnos csak barátság van, mert aki foglalt, az tabu, nem érdekel, mennyire "rossz" az a kapcsolat - túl sok férfi sóhajtozott már nekem a megromlott kapcsolatáról, miközben csak egy dolog járt a fejében ahhoz, hogy túlságosan "komolyan" vegyem az ilyesmit:(

Mivel nagyon is tetszett a srác, hozzátettem, ha még szabad leszek, amikor szabad lesz, szóljon:)

A sors fintora, hogy nem sokkal később tényleg szakítottak, de én éppen hosszabb ideig külföldön voltam, mire visszajöttem, összejött a feleségével:S Mi meg megmaradtunk barátoknak. Az az este egy szép emlék a múltból, nem több.

Egyébként akkor, ott "vette az üzenetet", és néha ugyan elejtett egy-egy kétértelmű megjegyzést, nem hozott kellemetlen helyzetbe. A megjegyzéseket figyelmen kívül hagytam - értette ő, hogy miért. Ha tényleg barátok vagytok, ez a srác sem fog kellemetlen helyzetbe hozni téged. Ha meg nem tartaná tiszteletben a döntésed, akkor nem is igazi barát.

2015. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnője van, nem kellett volna hagynod, hogy megcsókoljon, visszacsókolni meg pláne nem.


Szerinted mennyire megbízható egy olyan pasi, akinek barátnője van, de mást csókolgat? Mert szerintem semennyire. Veled is simán megcsinálhatja, ha összejönnétek...


Ha nem boldog a kapcsolatában, akkor lépjen ki belőle. Amúgy meg ne legyen nagy a szája. Remélem tudod, hogy ha lefekszel vele, te leszel az a bizonyos harmadik, a szerető... az ilyen emberek erkölcsileg hulladékok.

2015. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!