Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a munkahelyen egy álláshirdetés lenne az ajtón ahol épp a helyetekre keresnek embert?

Figyelt kérdés

Megyek be reggel, az ajtón papír, szövege: munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Munkakör feladat: épp az enyém. Csak egy ember dolgozik itt ilyen munkakörben.


A munkahely nem egy nagy hely így teljesen 100%-ban kizárható hogy erre a munkára mellém még valakit felvegyenek. Csakis helyettem.


Erre hogy kéne reagálnom? Mert ha meg akarnak tőlem válni, azt persze szabad, csak gondolom, mégis illenék közölni, hogy: Gizike, kezdjen el nézelődni állás után.

Vagy nem szokás ezt közölni a melóhelyeken manapság?


Egyszer csak majd behívnak az irodába és közlik, hogy vegyem a kabátom?


2015. ápr. 1. 12:04
1 2 3
 1/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mai dátum megvan? :)
2015. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos-NEM! Hallottam olyat, hogy a porta felügyelet vissza fordította, és a papírokat a kezébe adta!
2015. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ááprilis bolondjaaaa! :)

Ne vedd komolyan ugratnak mert téged-amint látszik-lehet.

2015. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ez jó!! persze ha csak tréfa :))
2015. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem ápr 1. már azóta itt jártak ketten állásinterjún.


És az is megfejtődött mi a gond. 6 órás munkarendben vagyok, ezért kapom a fizut és rendszeresen 8 órát kell maradni. A kamu ígérgetés 1000x: túlórában ki lesz fizetve! 1 éve vagyok itt sose kaptam egy fillért se. Ezért múlt héten bekeményítettem és mikor maradni kellett volna közöltem majd ha egy összegben megkapom az összes elmaradt pénzt a túlórákért (és egy bocsánatkérést hogy 1 évet csúsztak) majd akkor maradok túlórában!


Tanulság: ennyire érdemes öntudatos melósnak lenni! nem hagyni hülyének nézni magam, persze!

Most kereshetek új állást, mert MERTEM rákérdezni hogy mégis a jogosan megszolgált 1 éve elmaradt pénzemet mikor méltóztatnak kifizetni.


Tanulság: öntudat a kukába, kussolj és dolgozz.

2015. ápr. 1. 12:35
 6/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nekem így is büdös... Oké, keresnek valakit. De mekkora az esélye annak, hogy pont a te ajtód előtt, pont ma megtalálják az álláshirdetést és már jelentkeznek is?
2015. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kiszúrhatsz a munkahelyeddel, ha elmeséled az új dolgozónak, mi vár rá.
2015. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bemennék a főnökhöz, és megkérdezném, hogy ez most komoly, vagy mi? Mert akkor te is úgy állsz a dolgokhoz. Sajnos néha föl kell venni a kesztyűt, és kiállni saját magunkért. De ha így is, úgy is mi leszünk a vesztesek, akkor legalább jól be kell olvasni, ha úgy érzed, hogy neked volt igazad.
2015. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"hogy pont a te ajtód előtt,"


Nem az én ajtóm előtt. A bejárati ajtón ahol mindenki bejár, ami az utcáról is látható.

Egyébként lehet hogy a neten is hirdették. Nem tudom.

2015. ápr. 1. 12:49
 10/22 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha a te helyedre keresnek embert?

Keressenek csak nyugodtan. Attól neked még munkaviszonyod van. Ha pedig meg akarják szüntetni a munkaviszonyodat, tarts be nekik. Legyenek már tökeid...

(ha csaj vagy, akkor bocs :D)

2015. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!