Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy kezelitek az """""""""...

Ti hogy kezelitek az """""""""" életvidám embereket"""""""""""?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van 2 nő. Az egyik 40 körül van.. Igazi unott kepű semmi kedvesség benne az a tipikus élő halott..a környezeteben nem lehet megszólalni,mert akkor biztos nem egy a munka, a termkeket neki kellellenőrizni ha szól neki az ember akkor húzza a pofáját felvan háborodva,hogy nincs neki annyi ideje.. Minek válalta ezt?!

Egy munkamániás,ott éli az egész eletét..most szombaton is az volt,hogy húsvétra való tekintettel senki nem megsy ő lázadt,hogy ő menni fog..( ő meg a màsik munka mániás akire mindjárt kitérek)

Ezba szerencstlen elvált egy lanya van aki a maga utját járja ,nem s csoda,aztal is úgy beszél,mint a kutyaval. Ja és akkor szervezkedik,higy mindenki jöjjön szombaton meg ilyenek. Csak azért mert neki nem jó semmi másnak se legyen jó!


A másik csaj..31 éves valamilyen szinten az előző " rokona"

Ez a csaj ez éjjel nappal ideges nem lehet ehhez sem szólni,alig kezdődik el a munka ő már sik ideg és,hogy ő most megy haza mindig ez mondogatja..menjen senki nem tartja vissza..ez is egy akkora munka mániás és ha valaki szombaton nem akar menni, túórázni,akkor majdnem hogy ráparancsol,hgy " de jössz"!

Ki ő, hogy eldönti,hogy ki megy túlórázni vagy sem?! Más tud magának programot szervezni nem egy ilyen besfeszült idióta unott senki,mint ez a kettő! Azért mert nekik nem jó mindnt negatívnak látnak,azértmásnak se legyen jó,dolgozzon csakéjjel nappal.. A cég másik részn meg normalisak egymással az emberek,programokat szerveznek együtt na ez a csapat építés..


2015. ápr. 2. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hosszabb távon nem tudnék ilyen emberek mellett dolgozni. Sőt még a mindennapokban se lennék a közelükben, mert lehúznak és megbetegítenek engem is.:S
2015. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

K 2 hete pont ez a szwrencsétlen mondta ,hogy " már megint itt vagyunk, nincs kedve olyan unalmas" .. Nem lehet megszólalni sem,akkor mit akar?! Egész nap azt hallani,hogy a cég másik oldalán egésznap nevetnek elvannak,jól érzik magukat,álommunkahelyük van,csak azért,mert nem irányítják egymást,nem uralkodnak egymas felett elvannak es közbe csinálják a munkát..

Nekem is már nagyon elegem van és rohadt unalmas az a 8 óra alig várom,hogy vége legyen!

2015. ápr. 2. 09:46
 3/6 hugyosgalacsin ***** válasza:
az az ember aki azt állítja minden nap, hogy boldog és oké minden az beteges...
2015. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan eber szerintem nincs,akinek ne lenne gondja.. Van ott egy nő,akinek 10 milliós svájcifrankos deviza hitele van..és még sem olyan,mint akit megöltek volna..másnqk ugyan úgy van gondja magán életivagy más, még is tud nevetni,félre tudja tenni egy időre a gondjait és nem egésznap ellenségeskedik.Nekem is van problémám még sem vagyok minden percben negatív vagy sorozatos bunkó..az ilyen ember nem való olyan munkahelyre,ahol rengetegen dolgoznak! És akkor mindenhez olyan negatívan gyűlölködően áll hozzá és ezt rengetegen gondolják így a munkahelyemen voltak is ebből vagy is ezzel a nővel gondok rengeteg emberrel,mert nem lehet vele együtt dolgozni. Senki nem akar a környezetében dolgozni. Nem csoda..
2015. ápr. 2. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy ilyen nő. Utálja a melóját, már több éve itt van. Próbált tovább menni vezető pozícióba, de volt olyan, hogy inkább külsőst vettek fel..

Szóval elege van az egészből, mindig minden rossz, mindenki hülye csak ő nem. Állandóan keveri a bizonyost és ott tesz keresztbe ahol tud.

Mit lehet csinálni vele? Egyik munkatársam beszólt neki, hogy fogja be a pofáját, azóta vele nem szórakozik én kerülöm amikor csak lehet.

2015. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a tyúk is főnöknek gondolja magát,közbe semmi ilyen..tegnapisfolyamatos apró blhék voltak, ma is,mert az egyikkel úgy beszélt,mint a kutyával. Egy másik nő is mesélte,hogy ez a tyúk ki akarta osztani,megmondta neki a magáét azóta nyal neki..

Mondjuk én fiatalabb vagyok nála jóval nem tudom mennyire lenne hatásos ha kiosztnám..mondjuk velem annyira nem bunkó,de zért flegma nyomasztó ezt naponta nézni e lég ha csak a közelben van, hangulatromboló. Akkor jó minden ha szabin van,nyugodtan dolgozunk,tudunk beszélgetni és jól megy a nap gyorsan!

2015. ápr. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!