Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tud segíteni a Munkaügyi Központ?

Tud segíteni a Munkaügyi Központ?

Figyelt kérdés

Tartósan álláskereső vagyok, most lehetőségem lenne egy ingatlanirodában dolgozni. Az a bökkenő, hogy számlaképesség szükséges, tehát ki kell váltani a vállalkozóit. Problémám, hogy teljesen a semmiből indulok és az első hónapokban nem tudnám kifizetni a járulékokat meg az adókat.


Volt már valaki ebben a helyzetben?


A Munkaügyi Központ segített a járulékfizetésben?


(Tőlük már megkérdeztem, de válaszra még nem méltattak.)



#járulék #vállalkozóvá válás #tartósan álláskereső
2015. ápr. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

VIGYÁZZ!!!!!!!!!!!!!!!


1. Ha kiváltod a vállalkozóit,annak vannak ám költségei,a továbbiakban is!

2. OLVASTASD ÁT A SZERZŐDÉST ÜGYVÉDDEL!!!

3. Sok ingatlaniroda NEM AD alapfizut,csak a jutalékból tarthatsz meg részt!

4. A jutalék "kutyavacsora"! Van,hogy akár évi több millió,de van,hogy 0 azaz NULLA!

5. Ingatlanosként kell: nyelvtudás,ismeretség,PROFI szórólaposok.



HA teheted inkább keress egy másik,fix melót az ingatlanozást pedig maszekként vagy másodállásban csináld!


Egy ingatlanos!

2015. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ingatlaniroda, mint munkahely? Abból nem fogsz megélni. Az csak akkor fizet, amikor nyélbe ütik a lakások eladását. Egyszer hopp, máskor kopp. Egyszer van fizu, máskor nincs fizu. Többnyire nincs. Gondold át újra! Járd körbe ezt a munkahely lehetőséget jobban!
2015. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 2-el egyetértek!
2015. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végre megkaptam a választ a Munkaügyi Központtól is: "A kiváltandó vállalkozást nem áll módunkban támogatni."


Tud Valaki bármilyen adminisztratív munkát??!!

2015. ápr. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!