Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégám többször is megdézsmá...

Kollégám többször is megdézsmálta a csokimat, üdítőmet. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval a történet, az hogy közvetlen kollégám rendszeresen megdézsmálta a készleteimet. Tudni kell, hogy beszoktam "tárazni" pár dolgot, ha megkívánom, akkor kéznél legyen. Na erre ő rájár. Nem csak erre, energiaital vagy üdítőre is. Amit persze így vagy úgy, de visszapótol.

Direkt nem mondom a véleményem, a tiétekre vagyok kíváncsi.

További infó, hogy én sohasem mondtam azt, hogy "na szabad a vásár, azt vesztek el amit csak akartok".

Köszi a válaszokat.



2015. ápr. 8. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy egy felnőtt ember uralkodjék már magán és ne veszítse el az eszét, csak mert cukorkát lát... én szóbahoznám neki, hogy vigyen magának saját "túlélőkészletet" ne másét zabálja, mert más is pontosan azért vitte be, hogy majd a legrosszabb percekben azzal bírja ki a melót.
2015. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég pofátlan dolog, hogy kínálás nélkül elveszi.
2015. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hashajtó.
2015. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Két gombócartúr :)
2015. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pofátlanság, én biztos szólnék neki vagy ha lehet elzárnám. Milyen dolog már ez, hogy elveszi másét még akkor is, ha "pótolja" bár ez alatt nem tudom pontosan mit értesz. A hashajtó valóban jó ötlet, utána biztos meggondolná kétszer kinek zabálja fel a készleteit... ;)
2015. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Triss XD válasza:
Szerintem meg kéne szzivatnod Pl.:kiöntöd az energiaitalt az üvegből és öntesz bele valami mást, vagy csak simán sót raksz az energiaitaélba ha nem hülye le fog esni neki hogy direkt csináltad és nem eszik/iszik bele többet
2015. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!