Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok az új munkatár...

Mit gondolnátok az új munkatársatokról ha mindig hatalmas izzadságfoltok lennének a ruháján?

Figyelt kérdés
Fiatal nő, külsőre igényesnek tűnik, mindig szép haj, szép smink, parfümöt használ. Viszont nálatok kötelező szürke színű munkáspólót hordani. Ami rajta már munkakezdés után fél órával csurom víz, tiszta foltos, nem csak a hónalján, hanem a hátán, mellénél is. Izzadtságszaga nincsen, csak az a nedvességszag. Viszont a látvány elég elrettentő.
2015. ápr. 16. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet betegség is.
2015. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jaj szegény.

én is elég izzadós vagyok, de én csak hónaljnál, és nekem is csak a nedvességfolt van ott, szerencsére nem büdös.

talán hormonokkal lehet kapcsolatban, nem tudom, de én még eddig semmit sem tudtam tenni, annyi, hogy a kávét kerülni kell, ezt észrevettem.

én mondjuk tökre megnézem, h milyen pólót vehetek föl, a szürke tényleg nagyon gáz, talán az egyik legrosszabb szín.

2015. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy izzadós, magasabb a vérnyomása valamitől, túlműködnek az izzadságmirigyei, stb.

Akit meg ez zavar, és leszólja, az egy felszínes bunkó, aki 0 tudással mond véleményt másokról.

2015. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem lenézően vélekednék róla, hanem eszembe jutna, hogy nyilván nem tehet róla, ha egyébként igényes, akkor nem az van a háttérben, hogy nem fürdik.
2015. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmiképpen sem szabad őt emiatt lenézni! Úgy vélem, betegségről lehet szó, nekem is van egy kollégám, aki ettől szenved. Sajnos a betegség nevére már nem emlékszem, pedig mondta is nekem. Ő is kellemetlenül érzi magát emiatt, sok mindent kipróbált már, de nem tud vele mit kezdeni. Valószínűleg az általad említett hölgy is ebben a helyzetben van.
2015. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!