Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a rendőröket?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi miért alakult ki ez a nagyon negatív kép róluk? És mennyiben jogos ez?

2015. ápr. 17. 23:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hagy rá, ez ezt élvezi! Hát nehogy már valaki megmagyarázza a nagy múltú mérnök úrnak a tutit. Hát neki kátú diplomája van! Hát hol vagyunk mi kis senkik hozzá képest...
2015. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok rendőr de nem utálom őket. A szabályokat betartóakat nem szokták büntetni. Aki viszont ittasan vezet, gyorshajt stb azt büntessék keményen!
2015. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Hagy rá, ez ezt élvezi! Hát nehogy már valaki megmagyarázza a nagy múltú mérnök úrnak a tutit. Hát neki kátú diplomája van! Hát hol vagyunk mi kis senkik hozzá képest..."


Rendben, akkor olyan választ írok, ami számodra is elfogadható:


Az egyetemisták nagyon okos emberek, akik valóban megérdemlik azt, hogy a társadalomban előkelő helyet foglaljanak el. Különösen igaz ez a reál szakon végzett leendő diplomásokra, hiszen ők azok, akik kivétel nélkül a társadalom mozgatórugói. Az is igaz, hogy ők folyamatosan úgy viselkednek, ahogyan az elvárható, hiszen tisztában vannak azzal, hogy milyen fontos pillérei a társadalomnak/gazdaságnak.



Bocsánat, hogy letegeztem.



Köszönöm, hogy megszólíthattam (én sajnos csak egy földönfutó adófizető polgár vagyok).

2015. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állítom, hogy a reálszakokon nincsenek olyanok, akik csak melegedni járnak be, vagy direkt elhúzzák a képzést. Még orvosin is van pár ilyen. Viszont a többség igenis hasznos tagja lesz egyszer a társadalomnak, ami azonban a humán képzéseket illeti, ott valóban az egyetem végigbulizása és romkocsmában filozofálás jellemző. Aztán végeznek és nem értenek semmihez, nincs használható tudásuk. Egy részük talán el tud helyezkedni tanárként és a nagyrészt értelmetlen baromságaival tömheti a következő generáció fejét, a maradék meg kb. ott van, mintha nem lenne diplomája, de hatalmas az arca a semmire.
2015. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha mindenki be fejezné az általánosítgatást? Mindenhol vannak ilyenek meg olyanok is. Maximum az arányokról lehetne vitatkozni... De már két oldalon át tart ez a teljesen fölösleges vita, aminek még csak köze sincs a kérdéshez.
2015. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Bizonyára vannak jópáran akik azért mennek rendőrnek, mert valóban szolgálni és védeni akarnak.De aztán nagy eséllyel belőlük is egy árnyékban leselkedő pénzbehajtó spicli lesz.Ezért nem kedvelik őket.
2015. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagytok tájolva.


A büntetésekből a bevétel nem a rendőrséghez jut.


Legközelebb, aki kap egy csekket, olvassa el mi van ráírva.


A befizetés a Magyar Államkincstár-nak megy.


A rendőrségnek nincs közvetlen érdekeltsége a büntetésekben, hacsaknem saját zsebre dolgozik, az viszont az állásába kerülhet, ami nem biztos, hogy megér egy extra tízezrest.

2016. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!