Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan fogom kibírni a holnap...

Hogyan fogom kibírni a holnap munkaidőmet? Direkt csinálták?

Figyelt kérdés

Általában 3an vagyunk bent, 2-2- alkalmazott van és plusz egy családtag mivel egy családi vállalkozásról van szó.

Ez egy élelmiszer üzlet.

Az egyik kolléga nő le betegedett, és holnap én leszek bent plusz egy családtag, viszont sok minden rám fog szakadni, jön kb 60 db kenyér, rakjam ki, jön a sütemény, és süssem a fornetit azt hiszem nem fogom bírni, ráadásul meg fog jönni a tejtermék, még egyetlen alkalommal kezdtem el csak, holnap viszont nekem kell megcsinálni és pluszban szolgáljak is ki, adjak fornetit, szeleteljek kenyeret, vágjak felvágottat, mérjek zöldséget és még egyéb dolgok.

A főnök az egyik kolléganőhöz beküldte a másik kolléganőt, mert tudta egyedül nem fogja bírni, hogy legalább addig legyen bent, ráadásul dupla annyi ideje van ott mint én, viszont én szépen meg szívom magam.


Mit tegyek??? Ideges vagyok már előre.


2015. ápr. 19. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, mint mindenki más, akinek nehéz és szr melója van.
2015. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig az éppen akutális fontosságú dolgot csináljad, és közben beszéljétek meg a bent lévő családtaggal, hogy addig ő mit fog csinálni. :)
2015. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltak direkt? Hogy lebetegedett egy kolléganő (?!)
2015. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy az egyik kolléganőm be jöhetett volna hozzám, mivel mire beárazom a tejterméket nem kevés idő, de hogy még emellett mást is csináljak eléggé necces. Akkor sem haladunk ha 3an vagyunk bent.
2015. ápr. 19. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Miértn kell a tejtermékeket beárazni? Ki kell írni a polcra mindennek az árát.
2015. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem a "direkt csinálják?" részt...

Direkt nem megy be egy kolléganőd se a lebetegedett helyett. Miért, ez nálatok automatikus szokott lenni, hogy valaki beteg lesz, és egy másik magától bemegy?

Nálunk meg szoktuk kérni egymást a segítségre.

2015. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi mindenre árazó szalagot nyomunk, legalábbis a legtöbbre, mi még nem a vonalkód leolvasóval kasszázunk.
2015. ápr. 19. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha a polcra kiírjátok, és nálad is van egy lista a pénztárgépnél, akkor nem kell minden egyes termékre árat nyomni.. és máris egy csomó időt spórolsz... (persze tudom, hogy nem te vagy a főnök, és nem te döntesz nyilván.. de ilyen esetben miért nem beszélitek meg, hogy lehetne könnyíteni a saját munkátokat, ha valaki beteg, és kiesik a munkából?)
2015. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!