Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állások vannak ahol...

Milyen állások vannak ahol nincsenek emberek?

Figyelt kérdés
Félek az emberektől és emiatt nincs munkám, olyan munka kéne ahol nem kell emberek közt lennem, se beszélgetnem. És nem kell hozzá felsőfokú végzettség. Létezik ilyen?
2015. ápr. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szobalány - vendégekkel nem találkozol,egyedül csinálod,max. néhány munkatársad van
2015. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De miért félsz?Lámpaláz vagy mi van ebben?
2015. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szobalány azért kicsit a kettő között van, de azt is külföldön mert ott normálisabbak az emberek a kultúra miatt. :D Szóval szerintem esetleg egy telefonos recepciós? :D
2015. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl pizzafutár meg ilyen olyan házhoz szállításos cucc, kamionos, stb
2015. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éjszakai biztonsági őr? Jó esetben nem találkozol csak az elején-végén.

Pizzafutár hol nem találkozik emberekkel? Én se szeretek emberek közt lenni, még kamionosként, aki tényleg nagyrészt egyedül van is benne van, hogy -pláne külföldön- kell emberekkel találkozni, vásárolni, ha valami bekrepál egyedül elintézni...

Én irodában melózom, rendszeresen csak a közvetlen munkatársakkal beszélek, néha ügyfelekkel - de általában egyedül vagyok.

Esetleg ilyen bezárkózós hely lehetne, számítógépes akármi, adatbevitel, raktáros (aki nem átvesz-intéz csak a dobozok között van)..

Szobalány helyett pedig éjszakai takarító, vagy aki munkaidő után takarítja az üres irodákat.

2015. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!