Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Molesztálnak a munkahelyemen,...

Molesztálnak a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám, mikor nincsenek szemtanúk folyton fogdos. Én mindig ellenkezem,ütöm,lefogom a kezét stb.. Már kértem szépen és egyéb módon, a főnökömnek is elmondtam de Ő ezt a dolgot könnyedén vette meg elvicceli.Mi tévő legyek?


25/L


2015. ápr. 30. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Az első, hogy haladéktalanul tökön rúgod.

A továbbiakról ez után beszélgetünk.

2015. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szólj neki, hogy hagyja abba különben jelented a dolgot a főnökség felé
2015. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem légy bátor, kapd el a farkát és szorongasd meg a sz.arjankót, ahogy csak bírod. Tuti elmenne a kedve tőle. Vagy ha megoldható vedd fel telefonnal az ilyen jeleneteket, aztán rendőrség, facebook -tudja csak meg minden ismerőse milyen kretén alakról van szó... :)
2015. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel telefonnal, majd jelezd a vezetőség felé. Nem fogja megúszni.
2015. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Erősen nem merem megütni, mert ha Ő jelent fel ?

A főnököm nem veszi komolyan a dolgot már sokszor próbáltam megbeszélni vele. De hiába szól rá, hogy hagyja abba nem érdekli ugyan úgy csinálja a dolgot ha épp rájön az 5 perc. Már sírtam is előtte akkor meg ijedt és vissza vett egy időre.

2015. ápr. 30. 19:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közvetlen főnöködből áll a vezetőség vagy van más is?
2015. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak a közvetlen főnököm.
2015. ápr. 30. 19:08
 8/16 anonim válasza:
100%

az ilyen faszik beszarnak, ha keményen kiállsz magadért.

kifejezetten az olyan nőkre utaznak akik csak ímmel-ámmal ellenkeznek és nem teljes erővel.

legközelebbre játszd el tükör előtt és ha előfordul már nem leszel annyira felkészületlen, ahogy hozzád ér, nagy levegő, gyűjts erőt és kezdj el ordítozni vele, hogy "HÁNYSZOR MONDJAM MÉG EL? NE FOGDOSSÁL, HÜLYE VAGY? HOGY NEM ÉRTED, ??? ADJAM ÍRÁSBA??"

a határozottságtól zavarba jönnek

2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

erősen merd tökön rúgni! vagy sikíts, 'segítség! bánt a Józsi' !!!

Nem fog feljelenteni, mert mégis hogy? kérem bíróság szép csendben molesztáltam munkaidőben a kolléganőt erre ő nem belémrúg?

Nem fülét-farkát behúzva eloldalog a nyomorultja.

2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Csajszikám! Pedig össze kell szedned magad, és kicsit agresszívabban fellépni!

Nekem középsuliban volt ilyen élményem. Nagyon visszahúzódó voltam, és az osztály nagyszájúja megtalált. Egy ideig csak finoman hesegettem el, aztán egyszer elborult az agyam, megfogtam a nyakánál a ruhát és felkentem a falra, kicsit koccant is a feje, meglepődtünk kicsit mindketten :D Utána még egyszer próbálkozott.. akkor meg a rotringot állítottam a kezébe. Aztán békén hagyott. Az ilyen hernyók csak ebből értenek! Amíg csak finoman tolod el a kezét nem fog leállni, csak még jobban beindul!


Bátorság, menni fog! =)


(vagy ha van jó férfi ismerősöd, neki is szólhatnál, hogy ropogtassa meg kicsit a csontjait munka után!)

2015. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!