Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkatársaim sokszor szekálnak...

Munkatársaim sokszor szekálnak hogy miért nincs barátnőm. Már egy picit zavaró; hogy tudnám elérni azt hogy ne piszkáljanak ezze?

Figyelt kérdés
35-50 év közötti asszomykákkal dolgozom, amúgy tök jó fejek, csak ez az egy dolog ami zavar. Szinte egyedül vagyok srác közöttük. Sokat segítek nekik, tőrődöm velük, szórakoztatom őket a bohóckodom nekik. És az a gond hogy szent meggyőződésük hogy egy barátnő volna jó nekem. Hiába mondom hogy nem lehet, túl macerás a párkapcsolat, meg amúgy sem vagyok helyes srác. De nem értik meg.
2015. máj. 8. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik egyenesen, hogy a kanokat szereted, ne köntörfalazz ilyen kamuszövegekkel.
2015. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz egyet az asszonykák közül. :-)
2015. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok meleg, nem ez a gond.
2015. máj. 8. 17:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh, van férjük már, nekem meg nincs szívem elhódítani őket:)
2015. máj. 8. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerem a típust. Az én esetemben ráadásul mindig rá akartak állítani (korban hozzám illő) kolléganőkre. Aztán szerncsére megunták a dologot, már jó ideje békén hagynak.
2015. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy lehet pár ember ennyire debil. Mondhatnád nekik, hogy ne pofázannak az életedbe, de mondjuk megromlana a viszony. Mondd meg nekik egyenesen, hogy ez nem érdekel. Akkor is, ha már korábban is mondtad, most viszonyt mondd, hogy most mondtad utoljára. Ha közölted, és nem változik, ezekre ne válaszolj. Ülj csöndben, ha ezt szóba hozzák, nem tudok jobbat. Amúgy szerintem tetszel nekik, vagy nem tudom.Én is nő vagyok, de úgy utálom az ilyen mások életébe beleszólós embereket.
2015. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Mi bajod szegény uraddal, hogy ilyen átlátszó módon kínálgatod itt magadat?" :D
2015. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!