Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy férfi a munkahelyemen...

Van egy férfi a munkahelyemen aki kegyetlenül tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem akarok tőle semmit mivel van családja de etől függetlenül még bejön nekem és szeretem nézni őt amit ő észre is vett és zavarja őt kényelmetlenül érzi magát miattam ti mit szolnátok ha ti lenétek a helyében? Nem vagyok csunya szerintem átlagos vagyok megszeretném neki mondani hogy nem akarok tőle semmit csak simán kegyetlen jól néz ki és ez miatt szeretem nézni most ha ti nektek ezt mondanák ti hogy reagálnátok le örülnétek neki vagy inkább cikinek éreznétek hogy egy nő ilyet mond? Mert mégis együtt dolgozunk és nem szeretném ha miattam rosszul érezné magát ez miatt már nem is nézem őt.

2015. máj. 8. 22:18
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Te buta liba méghogy nem akarsz semmit.Abszolút làtszik hogy alig vàrod hogy jól bevàgja.Nem szégyeled magad.Szégyentelen.
2015. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ismeretlenül is véleményt nyilvánítottál rólam én nem teszem ezt viszont veled mivel nem ismerlek nem tudhatod hogy a te életed hogy fog alakulni tudod ne ítélj hogy ne ítéltess.
2015. máj. 9. 20:34
 33/39 anonim ***** válasza:

Kérdezõ, ne akard már ennyire bölcsnek mutatni magad.

A vak is látja hogy mit akarsz a fickótól.

Az ilyen munkahelyi "kényelmetlen szituációk" egy jó nagy kúrásban szoktak végzõdni, aztán majd a feleség megtudja, vita, válás stb.

Mindez azért mert neked tetszik a pali.

Sokaknak tetszik valaki a munkahelyrõl, de nem mindenki olyan mint te.

Menj el egy buliba szedj fel valakit, dugasd meg magad ha ez hiányzik

2015. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Olyan mint én???? ismersz talán??? tudod milyen vagyok?? nem hiszem kedves komentelő. Nem csináltam azon kivül semmit hogy néztem nem keztem kivele nem mutattam jelét annak hogy na most én rád akarok mászni. Az pedig hogy valakit nézel az még nem bűn. Ez által minden pasi bűnös mert ti szeretitek nézni a nőket, ne akarjon mindeki okos lenni mert NEM ISMERTEK. Nem lesz ebből semmi mivel nem mentem oda megbeszélni a helyzetet és ezzel csak még rosszabb lett de mindegy majd ezis elmúlik.
2015. máj. 11. 18:46
 35/39 anonim ***** válasza:
"Ma mindegy majd ez is elmúlik" - ez volt az elsõ értelmes dolog mindabból amit eddig írtál
2015. máj. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen ennyit kínlódni? Mond meg neki hogy tetszik , aztán ha ő hajlandó venni a lapot, menjetek szobára. Ha belemegy a dologba ,akkor a kapcsolata már úgy is döglődik és egyáltalán nem kár érte.

Ha elutasít, akkor jó a kapcsolata, és akkor hagyd békén. Ennyi a történet. Egyébként az emberek nagy többsége ócska rossz kapcsolatokban vegetál, csak kifelé mutatja a szépet.

2015. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele kikezdeni nem szolok neki semmit gondol amit gondol és kész utolsó előtti komentelő ne okoskodj kérlek nem vagyok rád kíváncsi.
2015. máj. 12. 18:52
 38/39 anonim ***** válasza:
Rendben Van hogy nem vagy kiváncsi rá amit mondok, de ezt el kell fogadnod, mivel te írtad ki a kérdést. De ne várd hogy mindenki egyetértsen veled, te ostoba ribi
2015. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
EGY OSTOBA HÜLYE LEHETSZ KEDVES ÉS AZ ANYÁD A RIBI KÖCSÖG.
2015. máj. 25. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!