Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy férfi a munkahelyemen...

Van egy férfi a munkahelyemen aki kegyetlenül tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem akarok tőle semmit mivel van családja de etől függetlenül még bejön nekem és szeretem nézni őt amit ő észre is vett és zavarja őt kényelmetlenül érzi magát miattam ti mit szolnátok ha ti lenétek a helyében? Nem vagyok csunya szerintem átlagos vagyok megszeretném neki mondani hogy nem akarok tőle semmit csak simán kegyetlen jól néz ki és ez miatt szeretem nézni most ha ti nektek ezt mondanák ti hogy reagálnátok le örülnétek neki vagy inkább cikinek éreznétek hogy egy nő ilyet mond? Mert mégis együtt dolgozunk és nem szeretném ha miattam rosszul érezné magát ez miatt már nem is nézem őt.

2015. máj. 8. 22:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
10-es, ez nekem is eszembe jutott, szerintem minden azon múlik, hogy a kérdező hogyan viselkedik a továbbiakban. Ha következetesen tartja a távolságot, kollégaként beszél vele, nem bátorítja a pasit, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
2015. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Biztos nem kapna vérszemet mert a távolságot tartom ahogy ő is de mégis kényelmetlenül érzi magát miattam már a szallag melől is elkerültem és félek hogy ez miatt a kérdésem is erre korlátozodik hogy hol oldjam meg ezt a helyzetet mivel együtt dolgozunk bár nem értem ha engem valaki nem érdekel nem fogok azon streszelni hogy néz méghogy a nők az érthetetlenek félek ha megmondom neki a szitut mégjobban megijed viszont igysem maradhat a helyzet segitsééég mit tegyek?? :(
2015. máj. 8. 22:52
 13/39 anonim ***** válasza:
Ha nem nézed,akkor ő sem jön zavarba a továbbiakban. Ennyi. De ha mégis nézni akarod,azt is meg lehet oldani,hogy ne legyen feltűnő. Pl. az arcodat nem fordítod felé,amikor nézed.
2015. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
De már tudja hogy tetszik nekem ezen már nem tudok változtatni a jelen helyzetet kel megoldanom megmondjam neki hogy tetszik de tudom hogy van családja vagy hadjam az egészet?? nem tudom hogy melyikel csinálok nagyobb rosszat.
2015. máj. 8. 23:03
 15/39 anonim ***** válasza:
26%

Ehe leszopnád mint kismalac az anyadisznot :)

Tudom Én Te kis Huncut.....

Ha meg tüzel a Nuni arra van más megoldások is :D

2015. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Tudja,hogy tetszik neked. Nem értem,ez miért baj neki.
2015. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ha nem lene felesége és gyereke nyilván úgy lenne ahogy írtad de most nem erről van szó mert van neki én csak egy normális munka kapcsolatot szeretnék inkább segíts :D
2015. máj. 8. 23:11
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát ez az mér baj hogy nekem tetszik mér erzi magát kényelmetlenül??
2015. máj. 8. 23:11
 19/39 anonim ***** válasza:
Ja,és ha tudja,hogy tetszik Neked,akkor miért kéne ezt közölnöd vele? Ha úgy is tudja...
2015. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Azt kel vele közölnöm hogy nem kel retegnie nem fogok vele kikezdeni csak nem tudom hogy meg e mondjam neki vagy ne mert igy lehet oldodna fesültség ami közötünk van.
2015. máj. 8. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!