Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szokhatnám vagy akár...

Hogyan szokhatnám vagy akár szerethetném meg a munkahelyem?

Figyelt kérdés

Hosszú munkanélküliség után találtam állást egy gyorsbüfében. Napi több, mint 12 óra munka, végig állni kell, vagy órákig nem jön senki, vagy ezrével jönnek a vásárlók és kapkodni kell. Nehezen bírom, és elég idegesen megyek dolgozni, pedig egyelőre, mivel még csak betanuló időszakban vagyok, nem is kell nyitástól zárásig bent lennem, és még éjszakáznom sem kell, és még csak minden 2. nap kell mennem. De amikor belegondolok, hogy majd heti 4-5 napot kell bejárnom és éjszaka is dolgoznom kell, elfog az idegesség.

Oké, én rontottam el, hogy nem mentem továbbtanulni, természetesen tervbe vettem a jövőben, de addig ki kell húznom valahogy. Olyan nehéznek tűnik, pedig igyekszem. Nagyon kétbalkezes is vagyok, ez csak nehezíti a dolgom.


2015. febr. 18. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit változtatni a hozzáállásodon. Mikor indulsz a munkába akkor ne az járjon a fejedben, hogy milyen sz.a.r és mennyire utálod, hanem gondolj valami jó dologra vele kapcsolatban. Pl, hogy nem kell otthon unatkoznod, végre kapsz pénzt, amit végre kedvedre elkölthetsz. Amikor benn vagy a munkahelyen akkor próbálj meg kellemes dolgokra gondolni, ha van rá lehetőséged álmodozz nyugodtan bármiről. Barátkozz össze a többiekkel, a holtidőkben jobban telik a munkaidő, ha van kivel megosztani.


Másképp nem megy. Az viszont lényeges, hogy ne úgy menj be, hogy össze vagy szakadva amiért dolgoznod kell.

A kétbalkezesség nem olyan nagy probléma, először mindenki bénázik valamennyit, de hidd el idővel jobb lesz, és már csukott szemmel is menni fog a dolog.

2015. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En szivesen dolgoznek kajaval, mondjuk annyit egy helyben allni tenyleg rossz lehet
2015. febr. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!