Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha utálom a...

Mit tegyek, ha utálom a munkahelyem és emiatt folyamatosan frusztrált vagyok, rossz kedvem van miatta és ingerlékenyebb is vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom a munkahelyem. A munkával még nem is lenne problémám,hanem magával a hellyel és azzal, hogy olyan munkákat kapunk, ami nem a mi dolgunk lenne plussz annyi a munka, hogy még otthon is kell csinálni úgy, hogy ezért nem kapunk többet. Folyamatos stressznek vagyok kitéve. Állandóan agyalok mindenen. Ráadásul a sok hülyét is alig tudom elviselni, akinek igazából semmi köze a munkámhoz, de mégis mindenbe beleszól, nem is a főnököm. Úgy érzem, hogy kínszenvedés az egész. Folyamatosa ideges, türelnetlen vagyok és a munkám miatt most annyira kibírhatatlannak érzem magam. :( Mit tegyek, amíg nem találok valami mást? Hogyan vészeljem át? :(
2015. jan. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
keress mást,és ha találtál,otthagyod ezeket.addig meg gondolj arra,hogy nemsoára elmész.
2015. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KItartást! Folyamatosann keres súj helyet és képezd magad addig is, mást nem tehetsz. SZabadidődben meg sporttal vezesd le a feszültséget. Az aerobik boxot tudom ajánlani.
2015. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!