Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyomorék, pletykás, degesítő...

Nyomorék, pletykás, degesítő kollégákat, hogyan szoktátok leépíteni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok az ilyen okoskodó tudálokés,mindenbe beleszóló emberekt,akik abba is beleszólnak,amihez semmi közük nincsen.Esetleg még pletykálnak is a hátatok mögött.Hogyan lehet az ilyen embereket leosztani higgattan de határozottan,hogy máskor eszébe ne jusson,beleszólni a munkádba,amihez lényegében semmi köze?
2015. máj. 12. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen kolléganőm. Az a tapasztalatom, hogy a határozottság és a keménység csak ideig-óráig segít, később kezdi elölről a hülyeségeit. Most az a taktikám, hogy ignorálom, vagy egyenesen kiröhögöm, és folytatom a munkámat.
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csaladtag?
2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy csinálok, mintha ásítanék és közlöm, hogy "Majd ha érdekel a véleményed, írok egy SMS-t."
2015. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a főnököm ilyen. Folyton jön, és a mobilján mutogatja a családját, pedig marhára nem érdekel, és képes annyi ideig feltartani egy-egy nap, hogy otthon kell befejeznem a munkám. De neki még nagyobb élvezetet jelent, hogyha látja rajtam, hogy szenvedek.

Legutóbb azt találtam ki, hogy ha jön, akkor eltorzult arccal felállok, és azt mondom, hogy jaj, bocs, de ki kell mennem a mosdóba :D :D :D

Persze aztán van olyan pofátlan, hogy utána visszajön. De addig játszom ezt, amíg meg nem unja.

2017. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőre olyan választ adok, amiből ha jól nevelt lenne, értené, hogy állítsa le magát, de még nem ciki egyikünknek se, másodszorra kerek perec megmondom, hogy kopjon le. Ha ez se segít, nem válaszolok neki többet.
2019. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!