Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kollégákat, főnököket muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégákat, főnököket muszáj meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az esküvőnk. Mondják páran, hogy meg kell hívni a kollégákat, meg a főnököket.

A probléma az, hogy a családdal és a közeli barátokkal már 70 főnél tartunk, amit már tovább csökkenteni NEM lehet.

Párommal egy cégnél dolgozunk, de külön részlegen. Úgy gondoltuk, hogy nem hívunk a cégtől senkit. Mert ha az egyiket meghívom a másikat pedig nem, abból tuti sértődés lenne. Tehát vagy senkit, vagy mindenkit. De ha mindenkit meghívunk, akkor az plusz legalább 100 fő...

Mi már elterveztük, hogy esküvő előtti nap, mikor utoljára megyünk dolgozni, akkor viszünk be a kollégáknak sütit meg néhány üveg üdítőt. De anyósom szerint ez így "bunkóság", mert hogy néz már ki, hogy őket nem hívjuk meg. Persze, ő könnyen van...az egész lagzit mi fizetjük...igazából nem is értem miért akar beleszólni...ezáltal költeni a MI pénzünket, amit nem kevés "nadrágszíj szorítással" spóroltunk össze, hogy össze tudjunk házasodni.

Muszáj meghívni a kollégámat/főnökömet egy családi esküvőre?



2014. jan. 28. 19:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
13%
Semmit sem muszáj.. de illik.
2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
mi minden kollégát meghívtunk az esküvőre. Lakodalomba nem, és nem is lett belőle sértődés, nem hülyék, tudják, hogy mennyit keresünk...
2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
hívná meg őket a halál
2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem muszáj, de nem is tartoznak az "illik" kategóriába.

Kolléga/főnök, ezekből van annyi, mint égen a csillag. Nincs közük a családhoz.

2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Eszembe se jutna meghívni a kollégáimat az esküvőmre, semmi keresnivalójuk ott. Nem is értem, ez hogyan merült fel az anyósodban.
2014. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
A munkahely az munkahely, a család pedig család. A főnök, kolléga nem is egészséges, ha belül kerül egy bizonyos "kerítésen". Nekem eszembe se jutna.
2014. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagytok kifejezetten jóban, tehát nem jártok össze, akkor szerintem nem kell. Csak a szertartásra meg lehet hívni őket, de szerintem annak meg nincs sok értelme...
2014. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Én csak azt a kollegámat hívnám meg, akivel amúgy is barátok v agyunk. Ha nincs ilyen akkor nem hívnék meg senkit. Amúgy az is hülyeség, hogy vagy senkit, vagy mindenkit. A régi osztályomból 2 embert hívok meg, volt olyan aki meghívta az egész osztályt, hogy ne legyen sértődés, az plusz 50 fő...Nem értem azokat akik így gondolkodnak. Anyósodat se.

Az esküvőmön a szűk rokonságomat, a legjobb barátaimat szeretném látni, slussz. Akkor is ha anyósom a feje tetejére áll.

2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%
Mifelénk csak az esküvőre illik meghívni a kollégákat, a lakodalomba nem.
2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Miért kellene? Akik nagy lakodalmat akarnak tartani, ők sokszor meghívják a kollégákat, de még a szomszédokat is.

A ti lagzitok szűkebb körű lesz, a család és a közeli barátok. Nem értem, ilyen esküvőre miért kellene meghívni a kollégákat? Ez még csak nem is az illendőség kategória.


Mi is szűk költségvetésből gazdálkodtunk, ráadásul nem is akartuk mindenkivel megosztani ezt a napot, ezért nálunk is csak a közeli családtagok és néhány jó barát volt jelen.

2014. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!