Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen fura a főnököm?

Manó1235 kérdése:

Miért ilyen fura a főnököm?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom kb 1 hónapja, megszűnt a részleg ahol kezdtem pedig nagyon szerettem ott lenni igaz 12 óráztam de legalább több volt a szabadnapom, és most át tettek máshová ahol 8 órában vagyok. 4 napot mentem egyhuzamban de folyton csak a gép elejénél lehettem, ahol a sajtokat kell a szalagra tenni, máshová nem is engedett a főnök pedig talpraesettnek tartom magam, és úgy tanulom meg mit hogyan kell ha tudom gyakorolni. Folyton húzgálja rám a száját és flegmáskodik. 3 munkatársam is jött ide rajtam kívül ők meg már voltak mindenhol, mindent rájuk bíznak. Lehet hogy esetlennek tűnök de ez csak addig van így amíg meg nem szokom mi hogy megy. Bűntudatom van hogy lehet nem jól végzem a munkám, ezen idegeskedem most. De ha valami nem tetszik neki akkor meg szóljon. Szerintetek? 21/L

2015. máj. 13. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te szólj, ha valami nem tetszik, persze szépen, udvariasan. Mondd meg, hogy te is szívesen kipróbálnád magad a többi területen is, van-e rá lehetőség.
2015. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es írja, kezdeményezz (egyszer kérdezz rá).

Mióta dolgozol ott? Ők mióta dolgoznak ott?

Milyen feladatra vettek fel?

Van olyan, amikor többre is képes lennél - vagy még jobban is tudnád csinálni, mint a másik -, de ha arra a feladatra van már valaki (főleg korábbi dolgozó), akkor újoncként nem fognak berakni (még akkor sem, ha pofon egyszerű a feladat).

2015. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!