Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit tegyek? Van...

Szerintetek mit tegyek? Van egy munkatársam csaj, és egyszerűen annyira irritál a stilusa?

Figyelt kérdés

Pedig mégcsak 3 hete vagyok ott, és nagyon nem birom, próbálok másképp gondolkozni, elfogadni,stb és h ne ezen múljon a munkám de nem megy.....

még van kettő aki kicsit zavar, de velük annyira nincs problémám...de ezzel az eggyel nagyon.....nem mutatom ki nyilván senki felé....mert új vagyok


2015. máj. 31. 16:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok bunkó lenni, mivelhogy én vagyok ott az új, és az már egy megszokott csapat. Én vagyok a 7-ik nő.

És zavar h azt hiszi h nyuszi vagyok, pedig nem ...és érzem rajta h lenéz....pedig nagyon felületesen ismer, jóval határozottabb, és érdekesebb személyiség vagyok

2015. máj. 31. 17:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Hű, én is nemrég ilyen helyzetben voltam. Ráadásul az elején folyton vele kellett dolgoznom. Úgy próbált beállítani, hogy én kevesebb vagyok/nem vagyok olyan ügyes mint a többiek. Így "csicskáztatott", valami olyan módon, hogy "jaj kéne ez a mappa és XY ugye már hozza is, pont erre gondolt...".

Soha egyetlen rossz szót nem mondtam rá és nem is panaszkodtam. Hanem mondtam a többi kollégámnak, hogy milyen ügyes, milyen sok jó dolgot lehet tőle tanulni stb. Hagytam, hogy mások akik látták, azok mondják vissza, hogy viselkedik velem. Így az volt a végeredmény, hogy én milyen normális vagyok, hogy nem mondok senkiről rosszakat és még meg is dicsértem az erényeit és hogy ő az undok, aki nem bír elviselni. Azóta keveset kell vele lennem, pedig egy szóval sem kértem.

Okosnak kell lenni, az ember fel tudja magát úgy is jó színben tüntetni, ha senkinek nem ás alá sőt! Csak láttatni kell, hogy te milyen jó vagy és alkalmat adni, hogy kiderüljön, ő mennyire nem. Ügyesen és finoman.

2015. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jesszus..ez a en munkhelyem :)

A Dagadt kiralylany

2015. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azóta már megkedveltem....nem gondoltam volna! de ő is engem szerintem....

most z új boltvezetőt nem birom---de nagyon nem, viszon őt nem is fogom birni mert még rosszabb mint ezt a csjt ahogy láttam

2015. nov. 1. 20:18
 15/16 anonim ***** válasza:
🤦🏼‍♀️
2021. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem, ha még megvan a munkahelyed, megbékéltél mindenkivel, annak tudomásul vételével, hogy a testvért és a munkatársat (beosztottként) nem választjuk, hanem a nyakunkba baxxák.
2021. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!