Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az állásinterjú után az új...

Az állásinterjú után az új főnököm meghívott egy italra, rossz benyomást kelt, hogy gin tonicot kértem?

Figyelt kérdés
nem volt formális interjú, semmi hivatalos dolog, egy kávézóban volt, tegeződtünk is meg minden. de lehet, hogy mikor azt mondta, meghív egy italra, inkább gyümölcslére vagy pl. kólára gondolt?

2015. máj. 31. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ilyenkor én meg szoktam várni, hogy mit kér a másik és akkor az alapján döntök. Ha alkoholos italt és én nem vezetek akkor lehet, hogy benyalok egy sört. Viszont ha alkoholmenteset, akkor én is inkább valami üdítőt választok.


Legközelebb ha ilyen történik, előbb várd meg, hogy mit kér; vagy kérdezd meg tőle, hogy mit iszik.

2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most már mindegy:D engem kérdezett, nem akartam nyominak meg határozatlannak tűnni, hogy visszakérdezgetek. végül ő is alkoholost kért:)
2015. máj. 31. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D

Hát most feldobtad a hangulatomat. :D Az jó jel legalább, hogy végül ő is alkoholosat választott. Remélem, fel fog venni, sok sikert!!

2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy korso sort kertel volna feles rum kiserovel, talan rossz benyomast keltesz, de igy nincs okod aggodni.
2015. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
loool egy fél kaszinó rumot! meg egy csapolt kőbányait hozzá.... Bombe!
2015. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kerthelyisegben eloveszel egy fecske szivarkat, vagy megtekersz egy mezitlabast az ingzsebedbol elokotort corvina dohanyzacskobol, es megkinalod vele a igazgatourat... : DD
2015. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!