Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Béna voltam az állásinterjún,...

Béna voltam az állásinterjún, mégis felvettek. Hogy az istenbe?

Figyelt kérdés
Szótlan voltam kissé, meg a felénél hirtelen zaklatott lettem, kb. ilyen mini pánikrohamom lett, elég gáz fejem lehetett, ők is zavarba jöttek. Nem is húzták sokáig az interjút. A legtöbb jelentkező idősebb volt, én meg fiatal vagyok, lehet csak ezért kaptam meg? Mindenhol van életkor szerinti diszkrimináció?

2015. máj. 29. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

-Kevés pénzt tudnak fizetni.

-Még nem rontottak meg más munkahelyek, hajlítható, formálható vagy.

-Kevés jelentkező volt.

-De egyszerűen szimpatikus voltál, pirulásodat az őszinteségednek tudták be.

2015. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is béna voltam az állásinterjúmon, mégis felvettek. Utána rájöttem, hogy azért, mert kevés a fizu, és fiatal munkanélküliként úgy gondolták, én annyival is beérem majd, az idősebbek, családosok pedig nyilván hamar továbblépnek, ha a minimálbért sem kapják meg... Persze erre csak hónapokkal később jöttem rá, amikor már régóta ott dolgoztam.
2015. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na képzeld. Én kettőre mentem a mult hónapban. Az egyikre nagyon készültem. Kiöltöztem és minden eshetőségre gondoltam. Nagyon jól beszéltem, és szerintem jól sikerült. Hát kiderült hogy valakinek jobban. A másikra úgy mentem iskolából hogy csak kaptam egy telefont hogy mehetek. Egyáltalán nem voltam kiöltözve, hajam szétállt, és nem igazán érdekelt az egész. Bent se voltam olyan jó meg kedves, de elsők között vettek fel. Érdekes nem?
2015. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
jobb voltál a többi bénánál
2015. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meglátták a benned rejlő rejtett lehetőségeket, az ilyet lehetlesz könnyen csicskáztatni pld :P
2015. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!