Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 hónapja dolgozom egy helyen,...

3 hónapja dolgozom egy helyen, az elején a kollégák nagyon rendesek voltak, de az elmúlt 2-3 hétben, el kezdtek szemétkedni, gonoszkodni. Vajon mi lehet a hátterében?

Figyelt kérdés

Az elején nagyon rendesek voltak,barátkozóak,még hülyéskedtek is velem.Még csodálkoztam is rajta,hogy mennyire jó társaság van a munkahelyen és mennyire poénosak.Soha nem vitatkoztam senkivel,nem dumáltam vissza,nem játszom a nagymenőt,vagy hogy én mindenkinél okosabb vagyok,egyszóval,úgy érzem alkalmazkodtam és korrekt vagyok mindenkivel és feltudtam venni az elvárt ritmust.

Már arra gondoltam,valaki kever valamit a hátam mögött.Szerintetek mi lehet annak az oka,hogy ez így megváltozott vagy vajon miért viselkedik úgy velem egy két ember?Birom a strapát nem arról van szó,de nem értem mi lehet a háttérben.Senkit nem bántottam meg,tudom hol a határ,nem álltam le vitatkozni senkivel.


2015. jún. 3. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:

VAGY megkérdezed tölük, vagy nem fogod megtudni.


Mi igy a neten keresztül végképp nem tudjuk kitalálni, hogy mi a gond.

2015. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mertem itt megkérdezni,hátha van valakinek tapasztalata,ilyen helyzetekről,hogy ilyen esetekben mi állhat a háttérben.
2015. jún. 3. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi biztos nem fogjuk tudni neked megmondani.
2015. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor olyan helyen dolgoztam, ahol sokan voltunk, mindig kellett valaki, akit kiszúrtak, kibeszéltek, szidtak, nem is kellett már okot adni rá az illetőnek. Aztán váltottak másra. Én is voltam célpont, de soha nem mondták a szemembe, ahogy másoknak sem. Pedig én ezt a viselkedést utálom, soha senkit nem szidtam mondjuk főnöknek, ha gondom volt megmondtam nyíltan, de kedvesen. Tehát csinálhatsz bármit, időnként ez elő fog fordulni.
2015. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos minden munkahelyen van ilyen.Van egy két ember aki szemétkedik, aljaskodik másokkal.Az újakat különösen.Engem 4 hónap után kirúgatott két "kedves" kolleganő vagyis szerintem tuti ők voltak mert utólag hallottam másoktól, hogy őket is ez a két nő rúgatta ki miközben nem is tettem semmi olyat ami miatt ezt kiérdemeltem volna.Szóval vannak ilyenek.
2015. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy nem emberileg van gondjuk veled, hanem a munkáddal? Jól el tudod látni a rádbízott feladatokat?
2015. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen akad egy vagy több kavarógép akik arra élveznek hogy pletykákat hazudoznak, besároznak a főnöknél ,keresztbetesznek stb. Sokszor ki sem derül ki az mert úgy adja elő hogy ő is hallotta valahonnan.. Szóval lehet valami hasonló intrika áldozata vagy.
2015. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szinte mindenhol ezt tapasztaltam.

Az az oka, hogy az elején feltérképezik milyen vagy. Mindenki nagyon jó fejnek tűnik, aztán megmutatják milyenek.

Lehet, hogy egyikük hazudott rólad a többieknek és ők nem fogják ezt szemtől szemben megkérdezni tőled, hogy igaz-e, hanem készpénznek veszik.

A legtöbb ember ha valakiről rosszat hall azt simán elhiszi. Jó kis pletyka alap. Van kit utálni. Valakit mindig utálni kell, ez kell a napi "jó közérzetükhöz".

Abban is biztos vagyok, hogy ha megkérdeznéd őket mi a bajuk kb. olyasmit mondanának, hogy jajj hát semmi. Nincs nekünk semmi bajunk veled. Aztán mikor elmész majd jól kibeszélnek.

3 dolgot tehetsz.

Asszimilálódsz és ugyanolyan jellemű leszel mint ők.

Tűrsz és folytatod ott a munkát, ami folyamatosan mérgez.

Felmondasz vagy kirúgatnak és reménykedsz, hogy a következő hellyel nagyobb szerencséd lesz.

2015. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Női kollegak ugye?
2015. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mónika, Te vagy az?
2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!