Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy képzeli egy munkahely,...

Hogy képzeli egy munkahely, hogy nem ad munkaruhát noha szerződésben szerepel és van pofája számon kérni milyen saját ruha van rajtam?

Figyelt kérdés

Egy munkahely, ahol benne van a szerződésben, hogy munkaruhát a cég köteles adni. Sose ad senkinek, ezerszer szóltam , ezerszer „majd”.

Mindenki abba dolgozik amit hoz, kopott farmer, kinyúlt póló stb.

Na én besokalltam és bementem egy szarrá szakadt gatyában, felső semmi. A gatyából a fél seggem kivan szó szerint.

Főnök meglát, ez a munkaruhád? Mondom, ez. Hogy néz ez ki? Ahogy kinéz úgy néz ki, nekem erre fussa. Vegyek fel másikat! Mondom: oké, kérem a pénzt. Milyen pénzt? A másik munkaruhára. Azt mindenki otthonról hoz. Igen? Na hát én meg ezt hozom otthonról.

Ha nem tetszik,adjon másikat, miután elolvasta a munkaszerződést tisztelt főnök úr.

Na egyből előkerült egy vadiúj szett munkaruha. Győzelem? Nem.

Köv havi fizuból 28.000 hiányzik.

Ez mi a búbánat? Hát 16.000 a cipő, a többi munkaruha.

Mondom: na elő a szerződést nézzük már meg kinek kell állni a ruhát cipőt.

Erre közlik: még egy szó és mehetek.


????


Itt tartunk.


2015. jún. 23. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori kérdések helyett a Munkaügyi bíróságon meséld el.
2015. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vajon meddig lennék állásban ha oda fordulnék? Rögtön rúgnának ki vagy azonnal?

Inkább veszek 10 munkaruhát saját pénzből minthogy kirúgjanak.

2015. jún. 23. 18:04
 3/3 anonim válasza:
Az már 280.000 Ft. Jól meggondoltad? Egyébként meg igazad van, és kapják is be! Rohadt férgek! Igen itt tartunk! Tudják, hogy szarért, hugyért dolgozik a magyar, meg hogy 30 réteg bőrt is le lehet nyúzni az állása miatt. Mert nincs tartalékunk, hogy megéljünk hónapokon át, ha kirúgnak! Hogy az ilyen vezetőség költené a munkaruha árát gyógyszerre, virágra, sírkőre! N
2015. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!