Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavarna?

Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
...ha a munkahelyen minden lépésedet figyelnék?
2015. jún. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Am is ezt csinálják.
2015. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol.Ez még nem vàlasz a kérdésemre.
2015. jún. 27. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Már hogyan? Bekamerázott helyen lenne a munkahelyem, vagy ember jönne és követne egész nap. Utóbbi zavarna, előbbi bizonyos munkahelyeken normális, ha a tudtommal történik.
2015. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Iszonyúan zavarna. Szerintem üldözési mániám lenne tőle :D. De amúgy is utálom ha figyelnek.
2015. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van ahol kétoldalú tükör van a dolgozók tudta nélkül. az zavarna, de ha be van kamerázva az nem. legalább ha történik valami lopás akkor nem fogják rám hanem megnézik a videót és kész
2015. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem úgy figyeltek, hogy nem is tudtam róla. Kb. 1 hónap után derült ki, hogy ja van kamera. Még véletlenül se említették volna meg, pedig ha jól tudom kötelező (ki se volt írva). És egész nap a kamera előtt ült a főnökség, minden lépésemet figyelte. Ha épp megálltam, akkor jött a telefon hogy mit csinálok. Persze ha olyan dolog történt ahol nekem volt igazam és a kamerafelvétel bebizonyíthatta volna, akkor érdekes módon nem voltak képesek visszanézni.


Undorító egy főnökség volt.

2015. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megharapnék mindenkit!!!
2015. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. Szerintem ez már nem normális, hogy egy csomó helyen kamera van, és megfigyelik az embereket. Lehet azzal takarózni, milyen jó ez, mert ha történik valami bűncselekmény, akkor könnyebb megfogni a tettest. Nos, én még mindig nem azt látom, hogy a korrupt politikusaink vagy a nehéz maffiózók töltenék meg a börtönöket, utálom a kamerákat a boltokban, engem nem véd, csak sért, én nem szoktam lopni, hogy megfigyeljenek. Mellesleg nem kevesebb a bolti lopás sztem, mint a kamerás korszak előtt. Ha az utcán támadnak meg sem véd meg a kamera. Semmi hasznát nem látom, csak a hátrányait.
2015. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!