Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire zavarna ha a munkatár...

Mennyire zavarna ha a munkatársak a kibeszélnének ugy hogy hallod? Suttognak rólad stb.

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen zavart màr nem..
2015. jún. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavarna,de jó pofát vágnék hozzá,mintha semmi nem történt volna, körberöhögném őket és lexarnám.
2015. jún. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem igazán tudnak rólam privát dolgokat, ezért nem sokat tudnak "kibeszélni".

Ha meg mégis, akkor az sem érdekel, mert nem sok közöm van hozzájuk.

2015. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte zavart...most már nem érdekel.
2015. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg hallom, hogy rólam beszélnek, megmondanám nekik, hogy hallottam, hogy rólam beszélnek, ha valami problémájuk van mondják a szemembe, mert elég kicsinyes dolog a hátam mögött sugdolózni.


Amúgy meg nem foglalkoznék vele. Mindenki beszélt már ki más embert. Ha ők így jól érzik magukat, hát legyen...attól én még rosszul érezni nem fogom magam.

2015. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!