Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illik? Tanacstalan vagyok.

Hogyan illik? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Az egyik ugyfelem majdnem minden alkalommal meghiv egy kavera, vagy sutire, vagy fagyira. Jot beszelgetunk, de tanacstalan vagyok: egyszer en hivtam meg, gondoltam, hogy mar illene visszahivnom, de miutan fizettem, rosszalloan szova tette, hogy 'belehaltal volna, ha en fizetek?'

Hagynom kellene, hogy tovabbra is meghivjon,vagy teljesen el kellene zarkoznom az egesz elol? Egyszer rakerdeztem, miert hiv meg allandoan, es azt mondta, hogy mert szeret sutizni, de hogy nezne ki, ha egyedul menne allandoan a cukraszdaba?!



2015. jún. 28. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagytok olyan viszonyban,hogy megmond neki kerek perec,hogy néha már kellemetlen neked,hogy mindig ő fizeti.Nagyon szívesen vele tartasz,mert jó társaság,de szeretnéd néha viszonozni a meghívást.Persze az egészet mosolyogva.
2015. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem anyukám barátnője pont ilyen mindig mindenre meghívja de amint anyukám szeretné szinte megsértődik :)

szerintem is mond meg neki hogy néha kellemetlen aztán vagy érdekli vagy tovább meghív sütizni meg kávézni mást nem tudsz tenni :)

2015. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-.-

hard life...

2015. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy nekem ez kellmetlen, erre mondta, hogy de hat o szeret oda jarni, es hogy nezne ki ha egyedul menne?!

Koszonom az epito hozzaszolasokat! :)

2015. jún. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!