Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál szabadnap nélkül?

Dolgoznál szabadnap nélkül?

Figyelt kérdés

Van olyan lehetöségem, hogy hétköznap napi 8 óra x helyen (pénztár+takarítás egy pékségben), hétvégente és ünnepnapokon pedig 6-7 óra y helyen (pincérkedés+pénztár).

Emellé egy teljes háztartás, meg vizsgákra készülni (órákra már nem kell bejárnom).


Nem a pénz miatt, hanem hogy ne legyen idöm hülyeségeken gondolkodni, mert magányos vagyok. A pénz nem érdekel.


(Forintban olyan 330 ezer +60-70 ezer/hó, rezsit, lakbért nem kell fizetnem, szóval max havi 30 ezer megy el kajára meg munkábajárásra)


2015. júl. 1. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha sokáig marad ez a dilettáns kormány, akkor ez nem sokáig lesz kérdés. Nem lesz más választás.
2015. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én is magányos vagyok, de el tudom foglalni magamat a szabadnapjaimon. Kell az a pár órás feltöltődés.
2015. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért? Biztos nem.


Max átmenetileg 1-2 hónapot.

2015. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába menekülsz önmagad elől, úgyis rádtalálsz.

Inkább beszéld meg magaddal a problémáidat, minthogy munkába menekülsz.

2015. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ráadásul utálom, hogy Magyarországon kutyát nem érdeklik a törvények. Heti két szabadnap szerintem mindenkinek járnia kellene, plusz max. heti 40 óra munka (esetleges túlóra pedig plusz pénzért).

Nagyon nagyon alap dolog lenne, mégsem tudja szinte egy munkáltató sem betartani. Szomoru nagyon :(

2015. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!