Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat, normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, normális? KÉRLEK, FONTOS.

Figyelt kérdés
A párom bevallotta, hogy bár 100%-osan szeret engem, de kíváncsi, hogy milyen más nővel is szexelni, tudni én vagyok neki az első. Vannak kapcsolati problémáink, de én hiszek neki, ő csak szexet akar valaki mással, érzelmileg hozzám kötődik? Ezzel meg lehetne menteni a kapcsolatot? szerintetek ez normális? Az ember nem monogám lény?
2015. jún. 22. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél normálisnak mondható és van, akinél nem. Ez minden pár saját ügye, hogy jó nekik vagy sem. Azonban nagyon kevés az olyan eset, amikor egyik fél sem sérül meg benne és tényleg mindketten akarják. Szerintem te ezt nem akarod és ne hagyd, hogy rád erőszakolja, mert te fogod a legtöbb fájdalmat kapni ettől. Őt nem zavarja, hogy benned is más férfi fog lökni?
2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális egyáltalán, a barátod nem szeret igazán.
2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ te hogyan érzed. Az elsővel értek egyet. Én tuti nem lennék benne bár
2015. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azoknál "normális", ahol mindkét fél a nyitott kapcsolat híve, bár azért ott sem ilyen egyértelmű a helyzet...

Csak akkor menj bele, ha téged is vonz a téma, és a nyitottság mindkét félre egyaránt vonatkozik, különben nincs értelme.

2015. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
Szia, ha kérdéseid vannak a szerelemmel kapcsokatban kérdezz ask.fm/serinrain oldalon.
2015. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Az ember nem monogám lény.

De nem is promiszkuis!

Egészséges ember élete folyamán több szerelmi viszonyt épít, ami mind bensőséges és szexuális tartalmú egyben.

Én amiatt eltávolodnék a kedvesemtől, ha olyan kijelentést tenne, hogy csak testi kapcsolatra vágyik valakivel, mert ezt nem tartom emberi késztetésnek.

Pont az a legemberibb tulajdonság, hogy testeddel-lelkeddel egyaránt szeretsz valakit, és mélyenérző vagy.

enélkül nem hiszem, hogy tudnék bármit is kezdeni egy "férfival"...

2015. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

A 6-os vagyok, és most vettem ezt észre:

"Ezzel meg lehetne menteni a kapcsolatot?"

Miért, meg kell menteni a kapcsolatotokat?

2015. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális és én a helyedben nem mennék bele ilyesmibe.

Nem lehet megmenteni semmilyen kapcsolatot sem ezzel.

Te el bírnád viselni hogy a szerelmed más nőket dug? Amúgy meg nem szeret a párod, ha másra vágyik rajtad kívül.

2015. jún. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel pont,h nem mented meg...:/
2015. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6: semmi akadálya nincs hogy azon az egy darab éjszakán testestül-lelkesül mindent beleadva szeressek valakit akivel akkor egyszer együtt vagyok.
2015. jún. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!