Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálék kiegészítő tippek?...

Táplálék kiegészítő tippek? Miket ajánlatok ti? ( Fontos! Normális válaszokat kérnék ha lehet, tapasztalatokat is lehet nyugodtan írni! )

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve edzek sokat foglalkoztam eddig az étkezésemmel és a táplálék kiegészítőket is mindig igyekeztem okosan kiválasztani. Viszont eljutottam egy olyan szintre, hogy bizonytalan vagyok és nem akarok butaságot elkövetni így tapasztaltabb emberekettől szeretnék kérni tippeket.

Jelenleg amit szeretnék venni:

Omega 3 , és vitaminnak mellé vitabolic - mikro tápanyagok

100% Whey Pro , Pharma First 8:1:1 bcaa először erre a párosításra gondoltam végül miért nem? Azért mert nem tudom pontosan mennyi BCAA-t tartalmazz a 100% Whey Pro ha van benne elegendő akkor fölösleges lenne a BCAA-t külön venni hozzá.

Erről mi a véleményetek? Esetleg tudtok e jobb megoldásokat?

Olvastam még a Ecdysteronról arról mia véleményetek?



2015. máj. 27. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Omega 3-at felesleges külön venni, jobban jársz lenmagolajjal. Tudom, hogy egyesek szerint a halolaj jobb, de nem biztos, hogy annyival, mint amennyivel drágább...


A tejsavóprotein pont azért népszerű mert viszonylag sok BCAA amit tartalmaz, tehát azt nem kell külön hozzárakni. :) BCAA-t akkor szoktak használni, ha csak aminot akarsz bevinni, pl. súlyzós edzés után még csinálsz aerob edzést, és kettő között iszol BCAA-t. Esetleg még arra lehet jó, hogy csinálsz belőle italt és nap közben iszogatod, segít fenntartani az anabolizmust, de nem kell tőle nagy csodát várni. A Pharma az lehet, hogy pont cukros, de nem tudom fejből. Igazából ez sem baj, csak ezt vedd figyelembe.

2015. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint egy jobb vitaminban és egy minőségi fehérjébe érdemesebb befektetni?
2015. máj. 27. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

BCAA-t akkor vegyel, ha szarod a penzt es nem szamit havi +3000Ft azert az 1% plusz fejlodesert.

Ha veszel akkor pedig olyankor fogyaszd amikor nem akarsz/tudsz taplalekot fogyasztani, de azert szeretnel. Pl.: edzes kozben/elott, ejszaka alvasbol felriadva, aerob elott, lefekves elott kozvetlen, stb.

2015. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!