Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ideális flancos vagy...

Létezik ideális flancos vagy flanctalan állás?

Figyelt kérdés
Olyan határozatlan idejű, fizikai kinyuvasztást nem igénylő (állóképességem nulla - gyenge vagyok férfi létemre -, de az agyammal kompenzálom) ami hétvégén szabadnapos, 8-12 órás nappali műszak, minimum nettó 100.000.- fix havibér, el lehet benne helyezkedni angol nyelvvizsgával, érettségivel, félbehagyott egyetemmel és nulla tapasztalattal (sehova se vettek fel eddig pedig kerestem)... Tovàbbá téríti az útiköltség 86%-át, hagy egyetemre menni ha valami csoda folytán visszakerülök (26 évesen újrakezdeni valóságos csoda lenne főleg államin) és semmi bürökrácia nincs a dologban. Vagyis bemegyek interjú, felvesznek, beosztanak, dolgozom.
2015. júl. 6. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nézzz már utána, mit jelent a "flancos" szó, mert a kérdésedben semmi értelme sincs.
2015. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sofőr lehetsz. Fuvarozó vagy taxis, rajtad áll.
2015. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetek mert nincs és anyagi okok miatt nem is lehet jogsim.
2015. júl. 6. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Irodai recepció, vagy telefonos ügyfélszolgálat.

De nem sok helyen lehet 100E-t keresni szakképzettség nélkül, szabad hétvégékkel...

2015. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1#-es utánanéztem és alátámasztja, hogy igenis van értelme.
2015. júl. 16. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!