Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet a munkatársamnak...

Mi baja lehet a munkatársamnak velem?

Figyelt kérdés

Kb. három hónapja dolgozom egy nagyobb élelmiszerboltban. Van egy munkatársnőm, akivel ritkán szoktam beszélni (tehát nem is nagyon vesztünk össze).

Kb. két hete bejelöltem a facebookon és azota(!) bunkó velem, nem köszön, stb (nem is igazolt vissza).


Ez a viselkedés minek tudható be a fenti kevéske információ alapján?


28/f


2015. júl. 6. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy véli a Fb-s ügy miatt, hogy "rá akarsz hajtani". Ez viszont gyerekes/tinis reakció a részéről.
2015. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, akkor egészségére. Nem érdekel mint nő, sőt, munkatársként még inkább nem érdekel.


Imádok nőkkel együtt dolgozni :D.

2015. júl. 6. 20:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint nem munkatársként nem érdekel (szakmailag), hanem mint nő.
2015. júl. 6. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már hasonlóan. Sok ilyen "furcsa" nő van... :D
2015. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ez bunkóság,... és a bunkóság hülyeség, tehát én nem is foglalkoznék vele a helyedben, vagy éppen mindent "bevetnék".
2015. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen munkatársnőm nekem is. :D Bunkó.. Az elejétől kezdve éreztem valami falat közöttünk, azután elkezdett lekezelően viselkedni velem. A pasija nagyon gáz volt. Amikor bejött a boltba mindig nézett engem, vigyorgott rám, volt,hogy mondott is valamit, amit fél füllel meghallottam. Na gondolom, feltűnt ez neki, és féltékeny lett vagy fene tudja. Én próbáltam vele rendes lenni ekkor is, de semmi. Volt, hogy még csak köszönni se köszönt. Face-n bezzeg bejelölt.

A pasija sokszor volt elég szemtelen más nőkkel is. Gondolom már elege volt, hogy így megalázza. Valamikor sajnáltam is kicsit miatta. Na de mindegy.

Később már inkább les*artam, hogy ilyen velem. Az ő szegénységi bizonyítványa, ha nem köszön vissza, nem az enyém.

2015. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ismeritek egymást, miért jelölted be? Az aki egy olyan embert nem jelöl vissza akivel alig beszél, nem bunkó, hanem normális. Minek láss bele a magánéletébe ha semmi közöd sincs hozzá. Vond vissza a jelölést, és óvatosan, apránként kezdj el beszélgetni vele, kezdd el megismerni.
2015. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Minek láss bele a magánéletébe ha semmi közöd sincs hozzá. Vond vissza a jelölést, és óvatosan, apránként kezdj el beszélgetni vele, kezdd el megismerni"


Kitalálom: 18 év alatti vagy. Magánélet az interneten....

Nekem ennyi elég is volt az ismerkedésből.

2015. júl. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!