Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket mi idegesít legjobban...

Titeket mi idegesít legjobban a kollégátokban, munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Jaj, nekem most kellett végighallgatnom csontra hangosítva egy olyan számot, amit naponta nagyjából 3-szor játszik a rádió, és már marhára unom.

Erre a kolleganőm minden egyes alkalommal felhangosítva hallgatja, mert ez a kedvence.

Feláll a hátamon a szőr... BRRRR


2015. júl. 10. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úúúristen, emberek közt kell dolgoznod, akiknek mind más és más az ízlése és a szokásai... jól ki van veled b*szva, hallod...
2015. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek a problémádért :)

Engem a kibeszélések idegesítenek a legjobban. Egyszer egy munkatársam, aki újként jött a céghez, konkrétan engem kipécézett (aki a legrégebb óta vagyok ott) és ki akart fúrni és állandóan kamukkal etette a főnökömet. Csak hát ugye engem sokkal jobban ismer, az új ember meg el sem végezte rendesen a munkáját. Szóval az lett a vége, hogy ő repült :) Na ez elég rosszul esett például. Vagy amikor valaki rajtam kéri számon azt a munkát, amiről kiderül utána, hogy neki kellett volna elvégezni.

2015. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy a kolléganőm a szerelmi bánatát ecsetelte hónapokon át, és hogy találhatna magának új pasit, stb. Állandóan ezt hallgatni naponta, már kicsit sok volt, ráadásul bennem is partnert akart volna találni.

Másik munkahelyemen is volt olyan kolléganőm, aki ki arat velem kezdeni, visszautasítottam, azóta nem köszön. Sok bunkó ember van egy munkahelyen, fúrják egymást az emberek, árulkodnak a főnöknek.

2015. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na jó, tényleg igazatok van, ez elég piti dolog. :D Csak most kicsit feszültebb vagyok, és még ez is felidegesített... :D

Valójában imádok itt dolgozni, jobbat nem is kívánhatnék!

2015. júl. 10. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

2 munkatársam jelenleg aki idegesít.

Az egyik munkán kívül jó barátom, de a munkában... Állandóan lóg, behazudja az órákat és nem csinál semmit. Nem tudom mi van vele, régen mindent megcsinált, az egyik legjobb munkaerő volt. Tavasszal viszont elkezdett egy diétát, ami egyszerűen borzalmas: nem eszik húst, tejterméket, állati eredetű terméket, glutent tartalmazó és cukoros ételeket (gyümölcsöt sem). Tehát lényegében csak zöldséget eszik (salátákat) főt ételnek meg főtt borsót és lencsét. Plusz valami cég által gyárott étrend kiegészítőt. Na most ettől olyan gyenge, hogy állandóan beteg és nincs ereje megcsinálni a munkáját. Próbáltam már beszélni vele, de teljesen odavan ezért a diétáért.

A másik meg egyszerűen bunkó. Beszól mindenkinek. Ha azt mondod a fal kék akkor ő rávágja, hogy nem az zöld. Ha azt mondod zöld, ő visszavág, hogy kék.

Semmit nem lehet az engedélye nélkül csinálni, mert egyből rohan a nagyfőnökhőz. Az egész cég idiótának hívja.

2015. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az idegesít, hogy fúrják egymást és nem a saját dolgukkal foglalkoznak, hanem azzal, hogy a másik mit csinált vagy mit nem csinál. Miért nem sepreget mindenki a saját háza táján?

Ha vki azt mondja, hogy nincs ideje vagy segítséget kér, akkor megy a kibeszélés, hogy nem is igaz, hogy el van havazva, mert cigizni meg kávézni van ideje... (jó hogy a pisiszünetről nem kell blokkoló órát vezetni)


A másik, hogy meg akarják változtatni a másik embert. Néhányan úgy gondolják, hogy csak azért, mert ők valamit helyesnek gondolnak az már szentírás és mindenkinek úgy kell eljárni. Például mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, így nem mondják már meg, hogy én mit és mennyit egyek. Persze tanácsot lehet adni, de mindenkinél magánál az értelem, hogy mit kezd a maga kis életével. Miért kell mindenkinek zabálni, miért nem lehet étkezni?

2015. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!