Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok kakálni a munkahelye...

Szoktatok kakálni a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában úgy állt be a biológiám, hogy kb dél körül rám jön a kakilhatnék amikor már nagyban dolgozok és hát nincs mit tenni szaladok a wc-re. Próbálok nem bebűzölni, amikor kipottyan rögtön húzom is utána jól befújok.Ti ezt hogyan oldjátok meg?
2015. ápr. 17. 20:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha kell, hát kell. Én mondjuk már megszoktam, mert egy bizonyos betegség miatt elég sokszor megy a hasam. És különben is, mindenki szokott kakálni! Emiatt aztán végképp nem kellene, hogy kellemetlenül érezd magad.
2015. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az esetek 99%-ában úgy néz ki, hogy felkelek reggel, megiszom a kávét és már megyek is a WC-re, szóval nem nagyon szoktam.

Eddig egyszer kellett melóban kakilnom, de mivel nagyon csikart, muszáj volt mennem. Én is egyből lehúztam és van kitéve ilyen fújós biszbasz, szóval nem volt cikis. Volt olyan kollégám, akire napinek napi szinten benn jött rá a kakilhatnék, senki nem foglalkozott vele. Tudod, a kakilás olyan, mint a halál: ha menni kell, akkor menni kell :D

2015. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* akire napi szinten benn jött rá
2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Intézd el reggelente és nincs ilyen gond. Amúgy meg kb mindenkivel előfordul.
2015. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el elintézném reggel de mivel akkor nem kell.. :D Nincs mit kinyomni. :D
2015. ápr. 17. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg ne foglalkozz vele.

En elofordul hogy reggel is meg delutanis megyek kakilni a cegben. Nem erdekel kulonosebben. Ha mas is van a wc-ben akkor megprobalok nem hangosan nyogni ;)

2015. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam. :) Nem szívesen, de hát muszáj.

Régebben mindig este jött rám. Aztán nekem is fordult a dolog és de 10 körül kellett mindig. (Reggel nekem sincs mit, de ha lenne is, akkor sem tudnám elintézni mert mindig rohanok.)

Nálunk sajna koszos a bu.di, légfrissítő sincs. A papír is luxus cikk. Hordok magamnál nedves törlő kendőt és zsepit. Mielőtt ráülök, gyorsan takarítok. Ha kinyomtam én is rögtön lehúzom.

2015. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Próbálok nem hangosan nyögni." :D Ez jó. Én meg arra koncentrálok, hogy más hang ne csússzon ki. :D

Köszi mindenkinek a választ!

2015. ápr. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!