Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökömmel baj van? Mi...

Érsek Ákos kérdése:

A főnökömmel baj van? Mi legyen a javaslat?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozok vele, mindig foglalkozott velem, együtt ebédeltünk, elmentem vele egy meghívásra az egyik ismerőséhőz, megígérte, hogy ha másik munkahelyre megyünk vele beszélhetek. 1 év után nem beszél velem, durván beszél, nem visz engem ebédelni. Munkatársaimmal jóban vagyok, csak itt is van valami ok. Ritkán szólalnak, valaki a száját húzza. Nekem van egy betegségem: Autista Asperger. Olyan mintha félnek tőlem. Nem tettem semmi rosszat. Tudtok valami megoldást ajánlani? Vagy munkahelyet váltsak? Köszönöm szépen!:)

2015. júl. 12. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme nincs, ha nem írod le, hogy mi törétnt, ami miatt ilyen veled.
2015. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy nem beszél velem. Nem bántottam illetve nem mondtam neki semmi rosszat. Lehet, hogy nem szeretne, ha ott maradjak, ahol dolgozok. Igazság szerint ez történt.
2015. júl. 12. 13:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig jóban volt velem illetve a másik főnököm is, ő is foglalkozott velem. Csak sajnos ő nem tudott eljönni a másik munkahelyre.
2015. júl. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!