Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? (LMBT probléma! )

Mit tegyek? (LMBT probléma! )

Figyelt kérdés
Munkatársammal ketten vagyunk egy irodában, remekül összedolgozunk, kijövünk, érdeklődési köreink sok helyen összeérnek és mostanában egyre többet töltjük együtt a szabadidőnket, remek ember. Csak kicsit pletykás, én meg leszbikus vagyok. Egyébként kilencven százalék, hogy nem lenne ezzel problémája, de vidéken dolgozunk, egy kis polgármesteri hivatalban és nem szeretnék napi szintű csámcsogni való lenni. Tehát mindig terelek. Heterót nem fogok hazudni és játszani, ezért vagy süketnek tettetem magam, ha feljön valahogy a malackodás vagy játszom a buta szüzet, szörnyű mindkettő. Az ok, amiért kiírtam a kérdést, hogy ezen a héten valószínűleg több órás programot sikerül szervezni kettesben és ha a magánéletemre rákérdez, kiszaladok a Galaktikából. Mégis mit mondjak? Hogyan lehet szépen közölni, hogy ehhez semmi köze? Nem szeretném megbántani. Valaki jár(t) hasonló helyzetben?
2015. júl. 20. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
"Nincs barátom."
2015. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

A Q-t lehagytad, már LMBTQ ne legyél diszkriminatív, ne hagyd le a furákat! :D


Ha pedig szóba került az LMBT(Q), akkor a mai világban már nyugodtan színt vallhatsz. A coming out divatos mostanában, és még hasznod is lehet belőle.

2015. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nincs épp senkid és nem igazán szeretsz erről a témáról beszélni". Inenntől tekintheted lezártnak, elvégre van, amihez egy idegennek semmi köze, hiába, hogy a kollégád. Én simán leterlném a nagy érdkelődést annyival, hogy nem mindenki szeret ilyesmiről beszélgetni úgy, mint hogy épp milyen az időjárás vagy milyen volt a tegnap esti híradó.
2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

"Nincs épp senkid és nem igazán szeretsz erről a témáról beszélni"


Nagyon hasznos tanács, ha azt akarod hogy másnap a fél munkahely őt beszélje ki pont ezt kell mondania.

2015. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valóban, ha szalag melett dolgozol a sok primitív ősemeberrel együtt, biztos úgy van kedves utolsó. Érdekes mód én kb ennyivel letereltem a párkapcsolat témát, holott nem vagyok meleg, csak tényleg nem tartozik a JóskaPistára a szerlemi életem és a kutyát nem érdekelte annyira, hoyg aztán pletykáljon is erről.
2015. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem a heteroszexuálisok utálják a homoszexuálisokat, hanem pont a homoszexuálisok nem tudják elfogadni saját magukat. Lesüt abból amit leírtál.
2015. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!