Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mit tegyek ebben a...

Most mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Most kerültem ebbe a városba egy másik országbol, sikerült szerencsére lakást és munkát is találnom..Sajnos a munkahelyen akadnak gondjaim, ugyanis a kollégák,föleg aki felettem van és tanitott be engem nagyon csunyán beszél velem, megaláz, hülyének néz, hülyét csinál belölem a többiek elött, és ebben a többiek is aszisztálnak..nem tudom, hogy mit tegyek, pl ha kérdezek is töle a munkával kapcsolatban bármit is nem válaszol egyértelmüen, meg kitér a kérdésem alol, pedig nekem fontos tudnom azt amit megkérdezek.. ugy viselkedik velem, mint az utolso kutyájával..naponta kapom a beszolásokat megalázásokat.. tudom, hogy sokat hibázok, de nem is csoda, ha tiszta gyomorgörccsel járok be melozni..igyekszem nagyon és mindig bántást kapok..mit tegyek?

2015. jan. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet.
2015. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tehetem meg nincs annyi pénzem sajnos, hogy kihuzzam egy darabig..
2015. jan. 24. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor munka után keress magadnak másik munkahelyet és amint lesz, lépj ki.
2015. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Artak válasza:

Melyik városba?


Elég nehéz egyébként ilyen helyzetben tanácsot adni mivel csak te ismered a pontos helyzetet. Pl hogy miért zaklatnak téged. Valószínűleg van valami oka.


Sajnos az emberek többsége birka. Ha a vezér primitíven viselkedik akkor ők aszisztálnak hozzá. Valszeg az egyetlen értelmes megoldás ha találsz valami normálisabb munkahelyet.

2015. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!