Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a helyzetemr...

Mi a véleményetek a helyzetemről 2?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok Németországban.Elég sok problémám van a családdal.Később kiderült, hogy nekik is van pár gondjuk velem.Nemrég leültünk megbeszélni a dolgokat, de úgy érzem, hogy semmennyit se haladtunk előre.Teljesen ki vagyok készülve ettől.Úgy érzem, hogy ha ez így megy tovább, az idegeim felmondják a szolgálatot.Rettentő honvágyam van emiatt.Egyébként lassan 6 hónapja vagyok itt.Nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő megoldás.Tudnátok valamilyen tanácsot adni?

2015. márc. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szepen hazajosz.
2015. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből csak az nem derült ki, hogy mi a probléma köztetek. Így nem hiszem, hogy lehet tanácsot adni. (max. általánosságban írni)
2015. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A honvágy a fő gond vagy a család ? Ha közösen nem feleltek meg egymásnak akkor ezen már nincs mit tárgyalni .
2015. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A problémám főleg a nyelvkurzusos támogatás elmaradása, valamint, hogy 80 százalékban a házat takarítom és 20 százalékban vagyok körülbelül a gyerekkel.Ezek a dolgok sértik a szerződésünket.Jaj, és még az is problémám, hogy egyszerűen nem mondják meg a szülők maguktól, ha valamivel nem vannak megelégedve velem kapcsolatban, hanem inkább minnél kevesebbet szólnak hozzám.Én meg nem tudom az adott helyzetben, hogy mit csináltam rosszul.A mostani beszélgetést is én kezdeményeztem.
2015. márc. 29. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a gyerekek csak 20%-ban vannak otthon, ezért kell 80%-ban a házzal foglakoznod, nem?

Milyen változás kéne, hogy elégedett legyél?

Lehet azért nem beszélgetnek veled, mert nem vagy nekik szimpatikus, nem? (van ilyen, nekem is sok unszimpatikus ember van a m.helyemen is, őket kerülöm).

2015. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gyerek minden délután és hétvégek is otthon van.Lehetséges, hogy nem vagyok szimpatikus nekik.Csak mondják meg és akkor repülök is haza.
2015. márc. 29. 17:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként annak örülnék, ha mindig időben megmondanák, ha valami nem tetszik nekik.
2015. márc. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!