Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a főnököm nem...

Mit tegyek, ha a főnököm nem hajlandó kifizetni?

Figyelt kérdés

Mindig 5-10 nap késéssel utalta át a pénzt, a kolléganő a múltkor már balhét rendezett.

Már 1 hónapja nem dolgozom ott, de tartozik nekem múlt hónapról 450€-vel valamint 200€ túlórapénzzel, amit nem hajlandó kifizetni.

A pénzem most kb 25 napja késik lassan, ha hívom, kinyomja a telefont, ha bemegyek, azt mondja, elveszett a pénz a bankban, már sokadszorra utalja át,és már ő van mínuszban miattam. Banki kivonatot nem hajlandó mutatni, sem telefonon kapcsolatba lépni a bankkal, nekem pedig nem adnak ki adatokat.

A páromat kérdeztem, mi tévő legyek, azt mondta, ő leszarja, mert nem az ő pénze, hülye vagyok, és dolgoztam egy ingyen hónapot, neki ígyis megvan a pénze, rám meg a sajátjából nem fog költeni, ha nekem nincs.

Jó viszonyban voltam a főnöknőmmel, mindig bejártam hozzá túlórázni, ha segítség kellett. Most meg rámvágja a telefont.

Az összes kolléganő kapott már fizetést, csak én nem.


2015. júl. 22. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Kis naív...nem fogtad fel még, hogy esze ágában sincs kifizetni téged?
2015. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köteles kifizetni, vagy éhen fogok halni.
2015. júl. 22. 15:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez nem érv.
2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

""elveszett a pénz a bankban, már sokadszorra utalja át,és már ő van mínuszban miattam.""

Ilyen nincs,nem veszett el neki 1petákja sem,mert pl.ha rossz folyoszámlára küldené(értsd:1hibás szám v már megszüntetett kártya...) a pénz visszamegy az ö számlájára!Igy nem veszhet el.

Egyértelmü,hogy nem akar fizetni


""A páromat kérdeztem, mi tévő legyek, azt mondta, ő leszarja, mert nem az ő pénze, hülye vagyok, és dolgoztam egy ingyen hónapot, neki ígyis megvan a pénze, rám meg a sajátjából nem fog költeni, ha nekem nincs. ""

-Nem gondolod,hogy rossz párod van?

2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves a párod, én a helyedben kiadnám az útját...

Jelentsd fel, vagy önts cukrot a kocsija tankjába vagy nyomj purhabot a kipufogójába.

2015. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hívd szám nélkül és rögzítsd a beszélgetést! Callrecorder androidos telefonnal teljesen jó.


Vagy mondd meg neki,hogy h.lyére vereted ha nem fizet!

Ha másik is hallják nyugodtan mondd azt,hogy nem fenyegetés hanem ígéret!

2015. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Miért nem jelented fel? Ez eddig nem jutott eszedbe? (De ne csak fenyegetőzz, hanem tényleg jelentsd fel.)
2015. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sz..rházit meg kell verni! Máskor csakis olyan céghez menj dolgozni,ahol valami ismerősöd volt már vagy van valami blokkolási rendszer,amit nem tudnak kijátszani. HA gondolod és megadod a telefonszámot én is szívesen felhívom megmondom hogy kicsináljuk a francba,veszíteni nem veszíthetsz ha sokan zaklatjuk meg fogja adni magát. Továbbá önts cukrot a benzintartályba nem rossz ötlet :)Hidd el az ilyen parasztokkal megbeszélni semmit se lehet. Nyugodtan írj privátot még a szrt is kiverem belőle. Kitartás! Ja a párod meg egy sggfej.
2015. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. válaszoló, (15:29) rajtad olyan jót nevettem, hogy nem igaz!!! Folynak a könnyeim :D :D :D Hatalmas arc vagy!
2015. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Átver téged, ez egyértelmű.


A párod meg szemét. Nem irigyellek.

2015. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!