Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejátsszam ezt utolsó napon?...

Bejátsszam ezt utolsó napon? Olyan jól esne.

Figyelt kérdés

Két éve dolgozok egy cégnél, de most végre találtam egy sokkal jobb helyet, jobb fizetéssel, szóval váltok. A helyzet az, hogy a legtöbb munkatársam iszonyatosan homofób, szóval minden alkalmat megragadtak egy jó kis b_zizásra. Nyilván nem napi szinten volt ez téma, de ha előjött, akkor nagyon bele tudták élni magukat. Eleinte eléggé zavart (én meleg vagyok), de aztán elkezdtem én is beszállni (már csak a "jobb a békesség" elv miatt is). A végére már baromira élveztem, mikor együtt szidtuk a "b_zikat" (vagy aki éppen terítéken volt). Tudom, rossz ember vagyok, de olyan elégedettséggel töltött el a tudat, hogy hogy keblükre öleltek engem, egy "mocskos b_zit", a nagy homofóbok.

Szóval arra gondoltam, hogy utolsó nap megkérem a párom, hogy jöjjön el értem, csak hogy végre rendesen bemutatkozzam a "kedves" kollégáknak. Majd megöl a kíváncsiság, hogy milyen fejet vágnának.


2015. júl. 24. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyed légyszi fel nekem videóra! :D
2015. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
XD
2015. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha úgysem akartál volna velük később barátságot tartani akkor miért ne? :D úgyis kilépsz. Irigyellek hogy ilyen nyíltan megteheted. Nem vagyok meleg, csupán örülnk ha lennne nekem is lehetőségem őszintének lenni és végre odamondani nekik.

Hajrá ;) nincs veszíteni valód

2015. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az emberek már csak ilyenek. Szerintem nem is gondolnak már bele, hogy mégis bajuk a melegekkel. Egyszerűen csak jó érzés számukra valakit szídni.


Ha látták rajtad, hogy nem vagy olyan, ennek ellenére sem akartak veled jól kijönni? Ha nem, akkor mindenképp játsszd be :) Sok sikert :)

2015. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van ha ott a helyszínen megvernek téged meg a fiúdat is?
2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen!!:D
2015. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg addig üsd a b**it, míg meleg...vagyis persze vállald be :D csak előtte melegítsetek be a futáshoz :D
2015. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem, hogy ilyesmire vetemednének, párom nem az a súlycsoport akibe józanul magabiztosan beleköt az ember. Mondjuk neki még nem vezettem elő a tervet...
2015. júl. 24. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg még inkább játsszd be és mutasd meg ezeknek a cserépedényeknek!!!
2015. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úúú, tényleg vedd fel videóra, ezt én is megnézném :) Nem te vagy a rossz, hanem ők, akik minden ok nélkül lenéznek egy embercsoportot.
2015. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!