Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyi vezető normális...

Egy munkahelyi vezető normális ha a csúszó fizetést firtató kérdésre halál unott arccal közli: majd jön? Húzzál vissza dolgozni. Nem fél hogy benyomnak neki egyet?

Figyelt kérdés

A szerz szerint a fizu adott napig meg kell jöjjön. Mindig késik. De amikor már 3 hete lejárt a határidő az ember csak megkérdi: mi a franc van? Pénz?


És a válasz: majd jön. Húzzál vissza dolgozni.

????

És a fogai az ürgének még a helyén vannak.


2015. júl. 28. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Marhára nem!

3 hét és még ő pofázik?!Egy alapos verés jár neki.Hajrá!

2015. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, vàltasz. Szabad piac van,;nem kell leragadni 1 munkahelyen sem.
2015. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Gondolom azért csinálja,mert ma a dolgozót nem védik a törvények.Így tk. azt csinál,amit akar.Mindenhogy Te fogod megszívni.Akkor is,ha tűröd,és akkor is ha nem.Ezért írtam,hogy az ilyent jól meg kell verni,ha már az embernek nincs vesztenivalója.

2015. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért csinálja mert vendéglátóipar és tudja ha kirúg/elmész, másnap 20 an állnak a helyedre.
2015. júl. 28. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős úgy oldotta ezt meg hogy mikor többszöri kérésre nem akartak neki fizetni , fogta az egyik nagyobb értékű gépet és kib @ta a becsukott kirakat ablakon. Aztán mondta a főnöknek hogy a kárt majd a ki nem adott fizetéséből fedezze, és nyugodtan beperelheti,ha akarja. Nem tette. Persze fel is mondott ott helyben.
2015. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem,hogy ez a helyzet.Én fizetés nélkül biztos nem dolgoznék.De biztos lehetsz benne,hogy a következő dolgozót is majd csak ki fogják használni.Ezért a verés mellett az a minimum,hogy minden platformon figyelmezteted az embereket;oda ne menjenek dolgozni.Ide is leírhatod.Azt hiszem ez így önmagában nem törvényellenes.
2015. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fél, mert tudja, hogy ha megveritek, akkor látlelettel feljelent titeket a rendőrségen. És repültök.

Az ilyen sunyi szemétládákat csak sunyi módon lehet megrendszabályozni. Autó gumi oldalának kiszúrása, kromofág, lakás ajtó zománc festékkel történő faceliftelése, ilyenekből tanulják ezek az emberséges viselkedést. Persze nem buzdítalak téged semmi ilyen cselekvésre, félre ne értsd. Csak az ilyen elemek természetrajzához nyújtok némi adalékot, mert hallottam már olyanról, aki látott már valakit, akinek az ismerőse ilyent csinált.

2015. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Autó gumi oldalának kiszúrása, kromofág,


Hát ez ötéves pistike szintje.

Mert ebből nekem pénzem nem lesz.


De olyat már láttam hogy egy dolgozó megkérdezte hogy: főnök úr mennyi lenne a kocsijának a teljes üvegezése? Ha netán reggelre az összes ablaka be lenne törve?


De az a dolgozó is csak azért volt ilyen bátor mert akkor már aláírt másik munkahelyen. Addig meg se mert nyikkani. És perzse csak a pofája járt: nem tört az be semmit. Távozott vagy két havi fizuval adós maradt a cég, de lenyelte a dolgot.

2015. júl. 28. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefon diktafonjára, ha újra kérdezed a fizut, innen meg menekülj, úgysem fizetnek, ha félevet vársz, akkor sem. Azért nyugodtan megkeresheti őket a Munkaügyi Bíróság, legalább az igazságszolgáltatásnak fizessenek, te meg terjeszd a FB-on, milyen alávaló gazemberek is vannak (miután már nem vagy ott) De lehet, jobb lenne névtelenül, mert új munkahelyeden is "beterjeszthetnek" :(
2015. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!