Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha félek elkezdeni...

Normális, ha félek elkezdeni dolgozni?

Figyelt kérdés

Idèn vègeztem az iskolában. Van már egy èrettsègim, utána maradtam mèg 2 èvet szakmán, most pedig az a tervem, hogy a párommal külföldre költözök, ès elkezdek dolgozni. Viszont mivel erre mèg 1-2 hónapot várni kell, itthon is el kellene kezdenem dolgozni. Ahogy ezekbe komolyabban belegondoltam, elfogott a gyomorgörcs, ès a fèlelem. Nem csak az ittgonival, hanem a kinti dolgokkal is egyaránt. Nem tudo, hogy mitől fèlek ennyire, mert az iskolai èveim alatt is voltam már diákmunkán ès gyakorlati munkahelyen is. Lehet az új helytől, vagy helyzettől. Álláshirdetèsre amikor telefonáltam, úgy remegtem, mint a kocsonya... Mit tegyek, hogy elmúljon? Vagy normális ez? Elèggè szorongok, fèlek, talán magam sem tudom mitől..

Köszi.. L20


2015. jún. 4. 08:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákèrt, telefonról írtam, ès nem figyeltem..
2015. jún. 4. 08:43
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem teljesen normális, hogy félsz az új helyzettől, az ismeretlentől. Nem magától a munkától félsz, hanem a teljesen új és beláthatatlan jövőtől. A diákmunka azért volt más, mert mellette nem szakadtál ki teljesen a komfortzónádból, ott volt a suli és a megszokott arcok.
2015. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyel vallalkozo, lepj be MLM-be...millio mod hogy penzt csinalj, nem kell feltetlen egy sggfej fonok akaratanak eleget tenni
2015. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint a lámpaláz. Sose múlik el, nem is csökken jelentősen, csak megedződsz, és profi módon láthatatlanná teszed, idővel rutinból. Bízz, ha más nem, a Jóistenben! De ha nagyon a realitások talaján mozogsz, akkor is jó észrevenni, hogy a legrosszabb, ami történhet, az annyi, hogy elszalasztasz pár lehetőséget, és később találsz akár jobbat is máshol. Meg ugye az a tudat is megnyugtató, hogy aki kitartóan kísérti a jó sorsát, az előbb-utóbb bele is fut majd.
2015. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!