Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert esik nehezemre felmondani?

Miert esik nehezemre felmondani?

Figyelt kérdés

Majdnem ket eve dolgozom ugyanazon a helyen, 21 eves vagyok. Mar egy ideje a sajat vallalkozasomra gyujtok, es reszmunkaidobe mentem, hogy tudjak mellette tanulni.

Viszont folyton eszembe jut, hogy fel kellene mondani, aztan csak arra jutok, hogy adok a helynek meg nehany honapot. Azert akarok folyton kilepni, mert a fonok egy idegbeteg penzehes pojaca, es a fizeteshez kepest mindenkire nagyon nagy nyomas es felelosseg harul.


Most is legszivesebben bemennek es beadnam a felmondasomat, mert olyan beosztast kaptam jovohetre (mar masodszorra), ami nem egyezik a tanulmanyaimmal. Amit kapok, vagy elfogadom, vagy kilepek, mindenki tudja. Valamiert aztan megis ugy gondolom, hogy a tanulas igy is menni fog, nehany honapot meg kibirok igy.


Van ezzel mas is igy?


2015. júl. 28. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ember, mi akadálya, hogy kérdezősködj, jobbat keresgélj? Megoldható, csak akarni kell.
2015. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eldontottem, hogy kilepek!:) Negy het mulva adom be a lemondasomat, mert akkorra vettem ki szabadsagot, igy nem kell meg ket hetet ott dolgoznom...

Most, hogy mar eldontottem, sokkal konnyebb. Szerintem senkit nem kellene hogy terrorizaljon a fonoke, foleg ha van keze-laba, tenni is tud ellene.

2015. júl. 29. 23:02
 3/3 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Tudom, érzem, hogy nem jó - hitegetnek, nekem nincs előrelépési lehetőség, rám sóznak egy csomó olyan feladatot ami nem az én dolgom, nem a hatásköröm, és semmit nem kapok cserébe. Még egy "Kösz!"-t sem, nemhogy plusz pénzt...
2015. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!