Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál valamivel több...

Dolgoznál valamivel több pénzért rosszabb helyen?

Figyelt kérdés

A mostani munkád nem fizet sokat,de ahova mehetnél ott mondjuk 20 talán 30 ezerrel többet kapnál, de lényegesen többet kell dolgozni,kevesebb a szabadidő,nem nézik el ha késel kicsit vagy ha picivel előbb el kell menned.

A mostani munkahelyed meg ilyen.Jók a kollégák az új helyen meg hát...

A mostanit szereted még ha minimálbéres is a másik meg kicsit sem érdekel.

Váltanál?

Ha a családoddal élsz és nem kell rezsire költeni akkor is?

Ha a pároddal élsz kettesben és nem kell éheznetek akkor is váltanál?



2015. júl. 31. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám. A kis 20-30 ezer nem érné meg, hogy rabszolga legyek, főleg, ha annyira nem is vagyok rászorulva.
2015. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 E1D1E ***** válasza:
Ááá. csak ha muszály lenne (tutira kirugnának engem a 2. napon a késésért)
2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, főleg akkor nem, ha a mostani munkámból is jól megvagyok. Akkor lennék hajlandó több pénzért rosszabb helyen dolgozni, ha létszükséglet lenne. Egyébként eszembe sem jutna, nem érné meg hosszútávon.
2015. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20 ezerért le se hajolok :D Na jó ez nem igaz,de havi fizetés különbségnek legalább 60-70 %-al többnek kellene lenni hogy lenyeljem a rosszabb körülményeket.
2015. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem váltanék, a váltás stressz. jobb lehetőséget keresnék és csak tényleg jobbért váltanék.
2015. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem többet ér a boldogabb élet, mint 20-30e Ft. Ennél több pénz kéne a váltáshoz.
2015. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megtettem, meg is bántam, ott is hagytam.
2015. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
neked kell eldöntened hogy megér e annyi pénzt az annyival rosszabb meló. Kicsit ide kapcsolóddik az a mondás hogy : "Az az ember aki heti 3 napot dolgozik 150000 ért, az sokkal gazdagabb, mint aki heti 7 napot dolgozik 200000 ezerért."
2015. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most minimál béres vagyok.

A szüleim nem kényszerítenek rá, hogy vállaljam. Az Otthoni költségekhez azért hozzájárulok így is.

Nem tudták megmondani, hogy mennyi lenne a fizetésem!

Új munkakör.

Túlóra előfordul. Azt monda az illető, hogy pontosan nem tudja mennyi lesz,de megbeszéljük. Mondjuk 600 FT/ túlóra ! Akkor mennyi lehet a normál óradíj és a havi nettóm?

Találjam ki én mennyit kérnék és akkor lehet egyeztetni a fizetésről.

Itt nem nézik el a késést.

3 hónap próbaidő.Ha ezt végig tudnám csinálni az már valami. De ha nem kérnek belőlem akkor?

Mondja fel ezért?

Találjam ki én mennyit kérnék és akkor lehet egyeztetni a fizetésről.

Az is a munkám lenne, hogy ellenőrizzem, hogy mások rendesen dolgoznak-e. Hálás szerep !

2015. júl. 31. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
ha ennyi kétséged van, akkor biztos, h nem éri meg váltani. Aktívan keresd a jobb lehetőséget, de addig is maradj ott, ahol legalább jó!
2015. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!